نخبگان مردود شده سرانجام خود را با صهیونیسم خونخوار گره نزنند
ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٦ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: انجمن اسلامی دانشجویان پردیس قم دانشگاه تهران با صدور بیانیه‌ای تأکید کردند: قدس امروز مظهر آزمونی بزرگ است که مردودشدگان در آن به قعر تاریخ می‌پیوندند و ما امیدواریم که نخبگان مردودشده بار دیگر سرانجام خود را با صهیونیست غاصب گره نزنند.


به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، انجمن اسلامی دانشجویان پردیس قم دانشگاه تهران در بخشی از این بیانیه آورده است: روز قدس روز وحدت و همبستگی تمام دوستداران انسانیت در جهان است و هر کسی در جهان که ذره‌ای از انسانیت را چشیده باشد، به این آرمان بزرگ امام خمینی (ره) لبیک می‌گوید و پرچم وحدت را در مقابل صهیونیست غاصب به اهتزار درخواهد آورد.
نویسندگان این بیانیه در ادامه با اشاره به جمله‌ای از شهید مطهری تأکید کرده‌اند: اگر امروز امام حسین (ع) هم زنده بود، مهم‌ترین مسأله زمان را قدس می‌دانست؛ زیرا قدس امروز مظهر آزمونی بزرگ است که مردودشدگان آن به قعر تاریخ می‌پیوندند.
این بیانیه در پایان با تاکید بر اینکه ملت شریف ایران 30 سال است که در این امتحان الهی سربلند بوده است، خاطرنشان کرده است: جنبش دانشجویی به همراه مردم ایران امسال هم این پرچم را برافراشته می‌کنند و امیدوارند که نخبگان مردودشده بار دیگر با صهیونیست خونخوار همدست نشده و سرانجام خود را با صهیونیست غاصب گره نزنند.