حمله علیرضا نوری زاده به مدیران ایرنا
ساعت ٦:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٦ : توسط : حسینی
پس از حملات مسعود بهنود و ابوالفضل فاتح دوفعال رسانه ای مقیم انگلیس علیه مدیران ایرنا،این بار نوبت به علیرضا نوری زاده یکی دیگر از فعالین رسانه ای لندن نشین رسید تا تیغ حملات خود را متوجه مدیران ایرنا نماید.

به گزارش گروه اخبار صوتی و تصویری ایرنا علیرضا نوری زاده که سه شنبه شب در برنامه اختصاصی خود موسوم به "پنجره ای رو به خانه پدری" که از تلویزیون کردی زبان"روژهه لات" پخش می شد،اعلام کرد :در دستگاه اطلاعاتی دولت خبرگزاری ایرنا تا به حال نقش مهمی در انتخابات به نفع احمدی نژاد و پیامدهای پس از آن داشته است.
این فعال رسانه ای ضدانقلاب با حمله به مدیرکل اخبار داخلی ایرنا ادامه داد:در سالهای اخیر جوانکی به نام "یاسر مرادی" مدیرکل اخبار داخلی ایرنا شد، طبق اطلاعاتی که به من رسیده است نامبرده که قبلا در روزنامه همشهری سردبیر سرویس سیاسی آن بود و بعد در آنجا اتاق فکر تشکیل داد،به ایرنا آمد و در جریان انتخابات و پس از آن به همراه تیم خود برعلیه جنبش سبز ایران اقدامات فراوانی را انجام داد.
نوری زاده مدعی شد:رژیم (نظام) ماموریتهای خارج از کشور را آسان به اشخاص نمی دهد و یاسر مرادی به پاس خدماتی که برای احمدی نژاد انجام داد، قرار است رئیس دفتر ایرنا در لندن شود.
نوری زاده افزود:طبق اخبار رسیده فرد دیگری به نام"سعید واسعی" که اکنون در اخبار محرمانه ایرنا (صوتی و تصویری ) مشغول به همکاری با رژیم (نظام) است، سابقه خدمت در رهبری و سپاه و کمیسیون امنیت ملی مرکز پژوهشهای مجلس را در کارنامه کاری خود دارد، او اکنون یک سال است که برنامه های اینجانب در" روژهه لات" را رصد می کند.
نوری زاده در ادامه افزود:اخبار داخلی ایرنا ،برای استفاده تبلیغاتی به نفع رژیم (نظام) در جریان انتخابات و پس از آن تاکنون تعدادی ازبرنامه های خبری من از جمله صحبتهای من در روژهه لات را در سایت خود قرار داده است.
نوری زاده در پایان خاطرنشان ساخت: ملت ایران به حساب این افراد خواهند رسید و در دادگاهی این جنایتکاران محاکمه خواهند شد.

منبع : ایرنا