شریفی: صمیمیت و خلوص رهبری، ما را به دوران دفاع مقدس برد
ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: امیرحسین شریفی گفت: صمیمیت و خلوص رهبر معظم انقلاب در نشست با هنرمندان بسیار زیبا بود و من را به یاد جبهه‌های دفاع مقدس انداخت که ایشان با حضور خود، از رزمندگان دلجویی می‌کردند.


امیرحسین شریفی درگفتگو با خبرنگار سینمایی فارس، در مورد دیدار شب گذشته هنرمندان و سینماگران دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب گفت: مهمترین نکته‌ای که در نشست دیشب مرا تحت تأثیر قرار داد، این بود که رهبر انقلاب از ما خواست راحت باشیم و گفت هرچه می‌خواهید بگوییم.
وی ادامه داد: متأسفانه در تمام دنیا، حرف از اختناق و نبود آزادی در کشور ما می‌زنند، اما این کلام رهبری کاملا نشان داد که این حرف‌ها تا چه حد پوچ است.
این تهیه‌کننده سینما گفت: البته کسانی نیز بودند که در این نشست، در حرف‌های خود از خطوط قرمز عبور کردند، اما خلوص و بردباری رهبر معظم انقلاب که صمیمانه با آنها صحبت می‌کرد، از زیباترین نکات جلسه دیشب بود.
وی افزود: این خلوص بسیار مهم است و قطعا می‌توان آن را یکی از مهمترین ویژگی‌های رهبر انقلاب دانست که من را به یاد جبهه‌های دفاع مقدس انداخت. در آن زمان نیز ایشان در جبهه‌ها حضور می‌یافتند و از رزمندگان دلجویی می‌کردند. امیدوارم سال‌های سال سایه ایشان بالای سر ما و کشور ما باشد.