نبارلویی: وحدت ملت ایران در روز قدس شکست دیگری برای صهیونیست‌ها است
ساعت ۳:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه صهیونیست‌ها امیدوارند تا در روز قدس وحدت ملی در ایران شکل نگیرد، گفت: وحدت ملت ایران در روز قدس، شکست دیگری برای صهیونیست‌ها خواهد بود.


محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس به اهمیت روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: روز قدس به ابتکار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نامگذاری شد تا روز وحدت مسلمین جهان در مقابل رژیم اشغالگر قدس باشد.
وی افزود: در روز قدس ملت ایران به صورت یکپارچه و متحد به خیابان‌ها می‌ریزند و نفرت خود را از رژیم اشغالگر اعلام می‌کنند، روز قدس به طور عام روز وحدت مسلمان و به طور خاص روز وحدت ملت ایران است.
انبارلویی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه روز قدس روز وحدت ملت ایران است، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی به کسانی که در وقایع اخیر اقدام به اغتشاش کرده بودند امید دارد تا آنها در این روز با در هم شکستن وحدت ملی تفرقه را جایگزین این وحدت عظیم کنند اما ملت ایران با هوشیاری این امید صهیونیست‌ها را به شکست دیگری برای آنان تبدیل خواهند کرد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نه به صهیونیسم تنها در سیاست خلاصه نمی‌شود و باید به طور کلی در فرهنگ و اقتصاد به صهیونیسم نه بگوییم گفت: رسانه‌ها، صدا و سیما دولت و مجلس شورای اسلامی موظف هستند تا در خصوص تحریم ‌کالاهای صهیونیستی به ملت آگاهی لازم را ببخشند.