روز قدس تبلور حمایت مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین است
ساعت ۳:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٥ : توسط : حسینی
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: روز جهانی قدس تبلور عینی حمایت مسلمانان جهان از قیام ملت مظلوم و قهرمان فلسطین در مقابل اشغالگراست.

"حمیدرضا حاجی بابایی" روز چهار شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: جهان اسلام در شرایطی به استقبال این یادگار ارزشمند امام راحل می رود که فلسطین به عنوان نماد همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی، همچنان تحت اشغال تجاوزگران قرار دارد.
وی اضافه کرد: مردم مسلمان کشورمان با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تبعیت از فرمایش امام راحل و مقام معظم رهبری، حمایت خود را بیش از گذشته از مردم مظلوم فلسطین به نمایش خواهند گذاشت.
حاجی بابایی اظهار داشت: ملت فلسطین با تکیه بر این حمایت، تلاش برای رفع کامل اشغال این سرزمین، آزادسازی قدس شریف و بازگشت آوارگان فلسطین به سرزمین خود را تداوم می بخشند.
وی افزود: امروزه مردم مظلوم فلسطین از دیگر ملت های آزاده جهان می خواهند از مبارزه و مقاومت فلسطین علیه تروریسم دولتی و سیاست نژاد پرستی رژیم اشغالگر قدس دفاع و حمایت کنند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حفاری دراعماق زمین در حریم مسجد الاقصی، تسریع در یهودی سازی و اخراج تدریجی ساکنان مسلمان فلسطین و تصاحب املاک آنان نشانه هایی از ظلم و ستم اشغالگران قدس است.
وی اضافه کرد: گسترش شهرک های یهودی نشین، ترور رهبران، فرماندهان و فعالان فلسطینی نیز تنها گوشه ای از رفتارهای ضد انسانی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی است.