نماینده اصفهان: عده ای کروبی را ابزار دست خود قرار داده اند
ساعت ۳:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٥ : توسط : حسینی
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهارات مهدی کروبی را از مصادیق افترا به نظام و مردم دانست و گفت: عده ای از سادگی کروبی سوء استفاده کرده و او را ابزار دست مطامع و مقاصد خود قرار داده اند.

"نیره اخوان بیطرف" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خطاب به مهدی کروبی اظهار داشت: "چطور درباره مطالبی که صرفا شنیده اید ، چنین پافشاری می کنید؟ بهتر است بدانید می خواهند از شما سوء استفاده کنند و شما را ابزار دست خود کرده اند ."
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خطاب به کروبی ادامه داد:"‌آقای کروبی! ضربه ای که شما به نظام وارد کردید، ضربه کمی نیست.چگونه به رغم اظهار نظر هیات سه نفره قوه قضاییه، همچنان بر اظهارات خود که ادعاهایی بر اساس شنیده هایتان بیش نیست ، اصرار دارید؟"
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد:‌"با اظهارات کروبی، استکبار شاد شد و ایشان دانسته یا نادانسته در این مسیر حرکت کرده است."
وی از کروبی خواست "بیش از این ، آب به آسیاب دشمن نریزد".
نماینده اصفهان همچنین ازبرخی گروههای سیاسی خواست "راهپیمایی روز قدس را تحت الشعاع قرار ندهند" و خطاب به آنان گفت: "اگر به این مساله اعتقادی ندارید، در خانه بنشینید."
اخوان با بیان اینکه " ضربه هایی که اسلام از نفاق خورده، ‌از کفر نخورده است "، گفت:" اظهارات کروبی از مصادیق افترا به نظام و مردم است و دادستانی باید در این زمینه وارد عمل شود."
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس خواستار تشکیل دادگاهی در این زمینه شد تا کروبی به ابهامات در این زمینه پاسخ دهد.