عصر دیروز صورت گرفت:دیدار 2 ساعته کروبی و لاریجانی در بهارستان
ساعت ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار 2 ساعته مهدی کروبی و علی لاریجانی از بیان جزئیات بیشتر درباره این دیدار خودداری کرد.


قدرت‌الله علیخانی نماینده مردم قزوین و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار عصر دیروز مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: این دیدار بیش از 2 ساعت به طول انجامید.
وی این دیدار را دوستانه دانست و اضافه کرد: نشست و دیدار مذکور بسیار خوب بود.
این عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی از ذکر جزئیات بیشتر درباره این دیدار خودداری کرد و علی‌رغم تلاش خبرنگار ما برای ارائه توضیحات بیشتر در خصوص دیدار مذکور گفت که فعلاً قرار نیست در خصوص جزئیات دیدار عصر امروز کروبی و لاریجانی اطلاعات و خبری منتشر شود.
به گفته وی در این دیدار که در محل مجلس شورای اسلامی صورت گرفت علاوه بر مهدی کروبی، علی لاریجانی و قدرت‌الله علیخانی، رئیس دفتر لاریجانی نیز حضور داشت.
امیر طاهرخانی نماینده مردم تاکستان و عضو دیگری از فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در خصوص این دیدار گفت:‌ این دیدارها در راستای تحولات رخ داده و مسائل موجود صورت می‌گیرد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم این دیدارها فصل نوینی در تحولات اجتماعی جامعه ایجاد کند.
انتهای پیام/