رژیم صهیونیستی آرزوی فتنه در روز قدس ایران را به گور خواهد برد
ساعت ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: رژیم صهیونیستی آرزوی کمرنگ شدن حضور مردم در روز قدس و ایجاد فتنه در بین آحاد جامعه را در ایران به گور خواهد برد.


عبدالله کعبی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: روز قدس یکی از یادگارهای ارزشمند بنیانگذار انقلاب است که همه موظفند تا ابد این روز را گرامی بدارند.
وی افزود: روز قدس حکمت‌های زیادی دارد که شاید هنوز ما نتوانسته‌ایم این حکمت را به خوبی درک یا مطالعه کنیم.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: روز قدس به روزی برای اتحاد، همدلی و عزت مسلمانان در مقابل تجاوز و فتنه استکبار جهانی تبدیل شده و علت پریشانی و عصبانیت دشمنان نیز به همین دلیل است.
کعبی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی هر ساله برای کمرنگ کردن حضور مسلمانان در این روز تلاش‌های زیاد می‌کنند و حتی در برخی مناطق دنیا نیز سرمایه‌گذاری مادی می‌کنند، اما به دلیل بیداری و هوشیاری مردم در رسیدن به اهداف شوم خود تاکنون ناکام مانده‌اند.
وی اظهار داشت: در ماه‌های گذشته در ایران بین گروه‌های سیاسی اختلافاتی پیش آمد که همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند این یک اختلاف خانوادگی است.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی به بهانه همین اتفاقات آنچنان وانمود می‌کنند تمام مناسبت‌ها و رویدادهای انقلاب به دلیل همین اختلافات دستخوش تغییر خواهد شد و حتی برای روز جهانی قدس نیز رسانه‌های غربی به شدت در حال زدن طبل اختلاف و تفرقه هستند، اما غافل هستند که اگر گروه‌های سیاسی با هم در زمینه‌هایی اخلاف سلیقه دارند اما در هدف و آرمان‌های اصیل انقلاب متحد و یکپارچه هستند.
نماینده مردم آبادان خاطرنشان کرد: آنکس که در روز قدس بخواهد به جای فریاد «مرگ بر اسرائیل» فریاد دیگری سر کند، دقیقاً به آرمان‌های انقلاب و امام راحل خیانت کرده است.
وی با اشاره به اینکه باید دفتر اختلافات در زمینه انتخابات را هر چه سریع‌تر بست، گفت: امروز مردم و جامعه نیازمند آرامش و همدلی است و ادامه اختلافات به نفع مردم و نظام نیست بلکه تنها ایادی استکبار از این موضوع سود خواهند برد.
کعبی در پایان از مردم خواست با حضور قاطع و جدی خود در روز قدس دشمنان قسم خورده را در رسیدن به امیال پلید خود ناکام بگذارند.