عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس: کروبی هویت ایرانی و مذهبی خود را از دست داده است
ساعت ٦:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: رفتار و گفتارهای کروبی نشان داد که پیرو مشی دشمنان داخلی و خارجی شده و هویت ایرانی و مذهبی خود را از دست داده است.


نورالله حیدری امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرکرد اظهار داشت: گزارش‌های کروبی روشن کرد که وی و هم‌فکرانش دست‌مایه نوعی سیاست‌کاری و سیاست‌زدگی شده‌اند که به خاطر مقاصد پلید و شیطانی خود بی‌هیچ قید و شرطی به بیان اظهارات کذب پرداخته که هیچ‌گونه مستندی برای آن در دست ندارند.
به گفته وی، کروبی برای حیثیت از دست رفته خود تعمداً به تحریف حقیقت روی آورده است که با متهم کردن نظام جمهوری اسلامی، خدشه‌ بزرگی به اقتدار نظام وارد کرد.
نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس علت اصلی اقدامات اخیر کروبی را جاه‌طلبی وی و ورشکستگی سیاسی او دانست و افزود: کروبی وقتی خود را بازنده در مقابل رقیب سیاسی خود دید، نتوانست خود را حفظ کند، ناگزیر از این طریق خود را زنده در حیات سیاسی نشان داد.
وی به ادعاهای بی‌اساس و کذب کروبی اشاره کرد و تصریح کرد: کروبی ادعا می‌کند مستقل کار می‌کند ولی شکست سیاسیش وی را ناخواسته قربانی جریان مدعی اصلاح‌طلبان کرد.
حیدری به متزلزل بودن شخصیت کروبی اشاره کرد و افزود: کروبی عملاً با رفتار و گفتارهایش نشان داد که پیرو مشی دشمنان داخلی و خارجی است و تفکرات او نشان می‌دهد که هویت ایرانی و مذهبی خود را از دست داده است.
به گفته وی، کروبی طبق آرمان و خواسته‌های بیگانگان قدم برمی‌دارد و البته اگر کروبی از هوش سیاسی برخوردار می‌بود، این چنین در دام نمی‌افتاد.
نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اغتشاشات اخیر براساس سیاست و دستورالعمل‌های صهیونیست و آمریکا ترسیم و اداره می‌شد.
حیدری افزود: استکبار جهانی بر اساس این سیاست‌ها که به صورت رفتارهای تخلف‌آمیز، متخلفان و فریب‌خوردگان را به خیابان‌ها کشانید و سعی داشت با غیرت‌سازی عده‌ای از مردم ساده، راه را برای دستیابی به اهداف شوم خود که همانا مخدوش کردن و از بین بردن نظام جمهوری اسلامی بود، هموار کند.
حیدری با اشاره به بی‌نتیجه بودن تلاش‌های دشمنان تصریح کرد: خوشبختانه تمامی آشوب‌ها با روشن‌گری‌هایی که برای تمام قشرهای جامعه صورت گرفت، به نفع نظام تمام شد.
این نماینده مجلس تأکید کرد: از هرگونه رأفت در مورد کروبی باید پرهیز شود و قانون باید این متهم را به دادگاه فراخوانده تا پاسخگوی ادعاها و اتهامات خود باشد.
نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کروبی اگر نتواند از خود دفاع کند و گفتار و دفاعیه محکمه‌پسندی به دادگاه ارائه کند، بواسطه‌ لطمه‌ای که به نظام زده است باید طبق قانون با وی برخورد کرد.
حیدری افزود: کروبی با این ادعاها حیثیت نظام را زیر سوال برد و زمینه سوء‌استفاده‌های دشمنان داخلی و خارجی را فراهم کرد و این اتهام بزرگی است که کروبی باید عواقب آن را نیز بپذیرد.
انتهای پیام