نماینده شهریار: اخلالگران روز قدس همچون قطره‌ای در دریای ملت ایران گم می‌شوند
ساعت ٥:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نماینده مردم شهریار در مجلس تأکید کرد: اگر افرادی بخواهند در راهپیمایی روز جهانی قدس اخلالی ایجاد کنند، به طور قطع همچون قطره‌ای در دریای خروشان ملت ایران ناپدید خواهند شد.


حسین گروسی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شهریار اظهار داشت:‌ روز جهانی قدس نشانه وحدت و اتحاد ملت ایران در حمایت از مردم مظلوم و بی‌پناه فلسطین است و هیچ کس نمی‌تواند در اتحاد این مردم خللی ایجاد کند.
وی تأکید کرد:‌ متأسفانه طی روزهای اخیر همان افرادی که پس از انتخابات آشوب‌های خیابانی را ایجاد کردند، این روزها به دنبال ایجاد اختلاف در میان ملت ایران هستند.
این مسئول ادامه داد: ملت ایران طی سال‌های اخیر و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ثابت کرده‌اند که حاضر به دست کشیدن از آرمان‌های اصیل اسلام و انقلاب نیستند و حمایت از مردم مظلوم و بی‌پناه فلسطین یکی از اهداف و وظائف اصلی ملت ایران است.
گروسی تأکید کرد: هیچ حزب و گروهی نمی‌تواند خدشه‌ای در وحدت و اتحاد ملت ایران ایجاد کنند و اگر افرادی بخواهند در روز جهانی قدس اخلالی ایجاد کنند، به طور قطع خود را در برابر مردم و خواسته‌های آن‌ها قرار داده‌اند.
وی اظهار داشت: روز جهانی قدس امسال نیز ملت ایران حضوری گسترده در راهپیمایی خواهند داشت و یک بار دیگر ایستادگی خود در برابر استکبار و صهیونیسم جهانی را به اثبات خواهند رساند.
نماینده مردم شهریار در خانه ملت در پایان تأکید کرد: اخلال کنندگان به طور حتم در میان صفوف به هم پیوسته ملت ایران همچون قطره‌ای در میان امواج خروشان دریا ناپدید خواهند شد.
انتهای پیام/