آیت‌الله نمازی:دستگاه قضایی باید تخلفات کروبی و موسوی را صریحا به مردم بازگو کند
ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دستگاه قضایی باید به طور صریح تخلفات کروبی و همچنین موسوی را برای مردم بازگو کند و در این پیگیری بدون ایجاد هرج و مرج با هر کسی که مقصر شناخته شود، برخورد کند.


آیت‌الله عبدالنبی نمازی در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، گفت: افراد باید در مسائل امنیتی کشور از طریق مجاری قانونی و با توجه به تدابیر مقام معظم رهبری کارها را پیش ببرند تا باعث به چالش کشیده شدن افکار عمومی جامعه نشوند.
وی افزود: ماجراهای مربوط به اغتشاشات پس از انتخابات نباید از قوه قضائیه خارج شود و در این قضایا دستگاه قضایی باید به خوبی نقش اطلاع‌رسانی خود را ایفا کند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان ساخت: قوه قضائیه باید با مسببین اصلی اغتشاشات که باعث ایجاد زیان و آسیب مردم شده‌اند، برخورد کند و در این میان بی‌گناهان نباید آسیب ببینند.
عبدالنبی نمازی با اشاره به اینکه نامه کروبی به قوه قضائیه از قبل رسانه‌ای شده است و مردم در جریان آن قرار گرفته‌اند، تأکید کرد: قوه قضائیه هم باید در این راستا نتایج به دست آمده را به طورکامل اطلاع‌رسانی کند و اخبار آن را به افکار عمومی برساند ولی این رسیدگی‌ها و اطلاع رسانی‌ها نباید از کانال قوه قضائیه تعدی کند و اخبار نباید از مجاری دیگر منعکس شود.
وی خاطرنشان ساخت: دستگاه قضایی، وزارت اطلاعات و دیگر نیروهای اطلاعاتی و امنیتی باید با تدبیر حکیمانه وظیفه خود را ایفا کنند.
انتهای پیام/