یکی از متهمان اغتشاشات اخیر: ادعاهای کروبی درباره وضعیت بازداشت‌شدگان نادرست است
ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: یکی از متهمان حوادث بعد از انتخابات دهم با رد ادعای مهدی کروبی مبنی بر شکنجه جسمی و جسمی بازداشت‌شدگان اخیر تاکید کرد در دوره بازداشت برخوردی خارج از مدار رأفت اسلامی با وی نشده است.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، (ع.ب.ن) یکی از متهمان حوادث بعداز انتخابات ریاست جمهوری دهم پس از جلسه محاکمه امروز خود در جمع خبرنگاران روند برگزاری دادگاهش را خوب ارزیابی کرد.
این متهم براندازی نرم و اقدام علیه امنیت کشور که از بستگان رئیس ستاد انتخابات میرحسین موسوی است تاکید کرد: القائاتی که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری دهم و بعد از آن صورت گرفت از بحث تقلب در انتخابات تا انجام اقدامات خلاف اخلاق و شرع در بازداشتگاه‌ها مخرب بود و من به آنها معترضم.
وی تاکید کرد: من در طول دوره بازداشت خود نه شکنجه و نه تعدی به بازداشت‌شدگان را دیدم و نه برخورد بدی با من شده و هیچگونه برخوردی خارج از مدار رأفت اسلامی نشده است.
وی در پایان در پاسخ به این سئوال که چه توصیه‌ای برای مردم دارد گفت که در این ماه مبارک تفکر از بهترین عبادات است و به مردم توصیه می‌کنم قبل از هر تصمیمی نسبت به پیامدهای آن بیندیشند.
انتهای پیام/