رئیس دانشگاه بیرجند: باید با قانون‌گریزانی مانند کروبی قانونی برخورد شود
ساعت ٥:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه بیرجند در زمینه مطرح شدن ادعاهایی از سوی کروبی و تأثیرگذاری آن بر نظام گفت: قانون‌گریزی از هر کسی که باشد باید با آن برخورد و مسیر قانونی آن طی شود.


محمدرضا میری امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: روز قدس یکی از روزهایی است که تمام دل‌ها با هم همگرا می‌شوند تا همزمان و همزبان در مقابل اسرائیل و استکبار و اعمال سنگین او عکس‌العمل مناسب را نشان دهند.
وی با بیان اینکه حوادث و اغتشاشات پس از انتخابات سبب حضور پررنگ‌تر مردم در راهپیمایی روز قدس امسال می‌شود، گفت: اگر همگان به همگرایی در این روز مهم فکر کنند قطعا دنیا نیز به این نتیجه می‌رسد که رأی 85 درصدی مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری نمود جدیدی در استکبار ستیزی دارد.
رئیس دانشگاه بیرجند با تأکید بر حضور پرشور جوانان به ویژه نخبگان و دانشگاهیان در راهپیمایی روز قدس افزود: متأسفانه از امسال به بعد روز قدس روزی است که دانشجویان در محل دانشگاه‌ها حضور ندارند و در وجوه پررنگ در محل دانشگاه بی‌بهره می‌مانیم اما به طور قطع این جوانان در شهرهای خود مانند دیگر مردم ایران در این حماسه بزرگ شرکت می‌کنند.
میری در زمینه مطرح شدن ادعاهایی از سوی کروبی و تأثیرگذاری آن بر نظام گفت: قانون‌گریزی از هر کسی که باشد باید با آن برخورد و مسیر قانونی آن طی شود و به اندازه کافی اطلاع‌رسانی کامل و شفافی در این زمینه از طریق رسانه ملی انجام شد.
وی با بیان اینکه جامعه به ویژه جوانان واقع‌نگر و حقیقت‌بین هستند و نباید در اینگونه مسائل نگران باشیم، تصریح کرد: خوشبختانه با همگرایی که پس از این مسئله و افشاگری که در بین مردم پدید می‌آید راه انقلاب و نظام بدون مشکل ادامه می‌یابد.
انتهای پیام: