حجت الاسلام سقای بی‌ریا:شکایت احمدی‌نژاد از جایگاه شهروندی آیت الله صانعی است
ساعت ٥:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: مشاور امور روحانیت رئیس جمهور درباره شکایت احمدی‌نژاد از آیت الله صانعی گفت: این شکایت به معنای شکایت از مرجعیت نیست بلکه از سوی یک فرد اهانتی به رئیس جمهور شده و تخلف از سوی هر فردی که باشد باید پیگیری شود.


حجت الاسلام سقای بی‌ریا مشاور امور روحانیت رئیس جمهور در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، درخصوص شکایت دفتر حقوقی رئیس جمهور از آیت الله صانعی به دلیل توهین به رئیس جمهور گفت: این شکایت به معنای شکایت از مرجعیت نیست بلکه از سوی یک فرد اهانتی به رئیس جمهور شده که این اهانت علنی بوده و فیلم و سند آن هم موجود است و تخلف از سوی هر فردی که باشد باید پیگیری شود.
وی افزود: از ایشان به عنوان مرجع تقلید شکایت نشده بلکه ایشان یک شهروند هستند و افراد حقوق شهروندی دارند.
سقای بی‌ریا با بیان اینکه این جوسازی‌ها اثری ندارد و موضوع کاملا روشن است، در خصوص رابطه دولت با مراجع تقلید اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد بارها این موضوع را اعلام کردند که صرف نظر از برخی جوسازی‌ها، رئیس جمهور و دولت مقلد مراجع هستند و به روحانیت و مرجعیت احترام می‌گذارند و حتی از نظر آنها در سطوح عالی تصمیم‌گیری استفاده می‌شود.
سقای بی ریا خاطر نشان کرد: افرادی بودند که از ابتدای این دولت تلاش کردند تا بین دولت و روحانیت اختلاف ایجاد کرده و به آن دامن بزنند، اما هرگز اینگونه نشد و رابطه دولت و مراجع در سطح بسیار خوبی قرار دارد.
انتهای پیام/ی