عضو شورای‌مرکزی اعتمادملی :سران اصلا‌ح‌طلب احزاب خود را با چالش مواجه کرده‌اند
ساعت ٤:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: محمد رئوف قادری با بیان اینکه احزاب اصلاح‌طلب در طول سالیان گذشته با چالش جدی مواجه شده‌اند گفت: رهبران گروه‌های اصلا‌ح‌طلب طی سال‌های گذشته دچار افراط و تندروی‌هایی شدند که تندروی برخی از این افراد به نهادینه کردن احزاب اصلاح طلب لطمه وارد کرد.


محمد رئوف قادری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه اخیر کروبی در خصوص دستگیرشدگان اغتشاشات پس از انتخابات، اظهار داشت: این مسایل نباید علنی می‌شد و علنی کردن این مسایل جز تاسف چیزی در بر ندارد و به حل آن کمک نمی‌کند و این مسایل باید در بین خود مسئولان نظام حل می‌شد و راه پیگیری این مسایل علنی کردن آن نبود.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در ادامه تصریح کرد: بزرگان نظام و حکومت به این مسایل خاتمه دهند، زیرا ادامه این مسایل باعث ایجاد تفرقه و سوء استفاده دشمنان نظام می‌شود.
قادری با بیان اینکه احزاب اصلاح‌طلب نسبت به همه مسایلی که در طول سالیان گذشته بوجود آمده با چالش جدی مواجه شده‌اند خاطرنشان کرد: شخصیت‌های درون احزاب اصلاح‌طلب اکثرا از نیروهای انقلابی و وفادار به نظام هستند و طبعا عملکردها و گذشته آنها نشان‌دهنده وابستگی آنها به انقلاب و نظام است اما متاسفانه رهبران گروه‌های اصلا‌ح‌طلب طی سال‌های گذشته دچار افراط و تندروی‌هایی شدند که تندروی برخی از این افراد به نهادینه کردن احزاب اصلاح طلب لطمه وارد کرد.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشره به روز قدس و اظهارات کروبی در خصوص این روز اظهار داشت: روز قدس یک روز ملی و روز همه مسلمانان جهان و دفاع از ملت مظلوم فلسطین است، این روز، روز بزرگی است و نباید تحت تاثیر هیچ مساله دیگری قرار بگیرد و نباید هیچ جناح سیاسی در روز قدس مسایل دیگری را مطرح کند.
انتهای پیام