گروهک های نفاق یکی پس از دیگری به موسوی دخیل می بندند
ساعت ٧:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٢ : توسط : حسینی

گروهک ضدانقلابی فدائیان خلق از بیانیه اخیر میرحسین موسوی استقبال کرد. این گروهک با صدور بیانیه ای تاکید کرد: آنچه در بیانیه شماره 11 آقای موسوی بارز است توجه به نظرات و نقد سازمان ها و فعالان سیاسی است که در رسانه ها منتشر شده است. او در این بیانیه بین دیدگاههای خود نسبت به جمهوری اسلامی و قانون اساسی با آنچه در پلاتفرم آمده، فاصله انداخته و بر پلورالیسم سیاسی و تنوع و تعدد باورها تاکید کرده است.
گروهک مذکور در عین حال از موسوی خواست شورای هماهنگی تشکیلات راه اندازی شده را مشخص کند تا فراگیری تشکل باعث عدم هماهنگی در آن نشود. در بیانیه فدائیان خلق آمده است: به باور ما پلاتفرم ارائه شده در بیانیه آقای موسوی می تواند مبنای گفتگو بین نیروهای جنبش اعتراضی برای ایجاد تشکل فراگیر باشد، تشکلی که دربرگیرنده گرایش های مختلف سیاسی است.
گروهک اتحاد جمهوری خواهان هم با اعلام اینکه «از بیانیه آقای موسوی پشتیبانی می کنیم» در بیانیه خود نوشت: بیانیه شماره 11 آقای موسوی گام مهمی در جهت ایجاد همسویی و اتحاد عملی نیروهای سیاسی است. اتحاد جمهوری خواهان از نکات مثبت و مهم بیانیه آقای موسوی استقبال می کند، نکاتی مانند؛ تاکید صریح بر پذیرش تعددها و تنوع باورها، تشکیل گروه حقیقت یاب و تغییر قانون انتخابات.
شایان ذکر است میرحسین موسوی که با شعار اصلاح طلبی اصولگرایانه و برای فریب ملت متدین ایران به میدان رقابت های انتخاباتی پا گذاشته بود، هم اینک به جریان هایی چراغ سبز نشان می دهد که از دشمنان نشاندار اسلام و انقلاب و نظام به شمار می روند. پیش از این گروهک های منافقین، جبهه ملی، نهضت آزادی، بقایای حزب توده و سلطنت طلبان (امثال رضا پهلوی و داریوش همایون) از مواضع ضدانقلابی موسوی حمایت کرده اند. موسوی در عین حال با بی صداقتی تمام ادعا می کند هنوز هم به جمهوری اسلامی و قانون اساسی وفادار است اما توضیح نمی دهد که این چه قانون اساسی و جمهوری اسلامی یی است که تمام دشمنان قسم خورده ملت و نظام و انقلاب ذیل آن جمع می شوند؟!