وقتی دختر فرمانده گارد جاویدان شال و کلاه سبز می کند
ساعت ٧:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٢ : توسط : حسینی

ژنرال های ناتوی فرهنگی، ترویج برخی عناصر ضدانقلاب را به خاطر بازیگری و نقش آفرینی آنها در پروژه اغتشاش و آشوب با جدیت بیشتر در دستور کار قرار داده اند.
در این زمینه، شیرین نشاط و حنا مخملباف به خاطر خوش خدمتی های اخیر، برخی جوایز حاشیه ای جشنواره سینمایی ونیز را دریافت کردند. پیش از این کسانی چون محسن مخملباف، مرجان ساتراپی، قبادی و... به خاطر هماهنگی با ناتوی فرهنگی غرب توانسته بودند به جوایز مشابهی دست پیدا کنند. در جشنواره ونیز، شیرین نشاط جایزه شیربچه طلایی را به خاطر فیلم زنان بدون مردان دریافت کرد و حنا مخملباف هم به خاطر فیلم روزهای سبز، تندیس شجاعت دریافت کرد.
گفتنی است شیرین نشاط دختر فراری تیمسار سرلشکر علی نشاط فرمانده گارد جاویدان شاه است که پس از انقلاب دستگیر و اعدام شد. این عنصر سلطنت طلب که کینه دیرینه ای از انقلاب اسلامی دارد، هم اکنون ادعا می کند که جمهوری خواه شده است. وی از جمله دعوت کنندگان به تجمع چند هفته در نیویورک به بهانه حمایت از جنبش سبز بود. شیرین نشاط و حنا مخملباف در ازای دریافت جایزه شال و مچ بند سبز به خود بسته و نطق های سیاسی در دفاع از براندازی در ایران ارائه کردند.
تشکیلات ناتوی فرهنگی که شبکه ای هنری و سینمایی در ایران راه اندازی کرده، در جریان جنگ نرم از عناصر ضدانقلاب در پوشش های فرهنگی و هنری بهره می جوید تا وابستگی حرکت براندازی، به دشمنان ملت ایران کمتر آشکار شود.
حنا مخملباف طی مصاحبه ای به بهانه دریافت جایزه ادعا کرده «70میلیون ایرانی به زور تفنگ متوقف شده اند.» این گزافه گویی در حالی است که 40 میلیون ایرانی رشید با اعتماد به نظام خود، پای صندوق های رای حاضر شده و 40 میلیون رای را در صندوق اعتبار جمهوری اسلامی ریختند.