انتشار شایعات در وزارت نفت با هدف القای عدم ثبات است
ساعت ٧:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٢ : توسط : حسینی

وزارت نفت اعلام کرد: انتشار شایعاتی مبنی بر تغییرات گسترده مدیریتی در وزارت نفت در روزهای گذشته و در شرایطی که میرکاظمی وزیر جدیدنفت درخارج به سر می برد، تنها با هدف القای عدم ثبات در صنعت نفت صورت گرفته و به هیج وجه صحت ندارد.

روابط عمومی وزارت نفت روز یکشنبه ضمن تکذیب هرگونه تغییرات مدیریتی در صنعت نفت، یادآور شد: القای این شبهات در نخستین روزهای دولت دهم جز یک فرار به جلو از سوی مخالفان دولت نیست و اینها سناریوهایی است که می‌خواهد حرکت نوین مدیریت راهبردی در صنعت نفت را متوقف کند.

این روابط عمومی تصریح کرد: مخالفان رشد و شکوفایی کشور اکنون صنعت نفت را هدف گرفته اند و این گمانه زنی ها در راستای اهداف تعریف شده ای است که مدیریت صنعت نفت از آنها با خبر است.

روابط عمومی وزارت نفت یادآور می شود، گسترش این شایعات در برخی رسانه های مخالف دولت در شرایطی که وزیر جدید نفت با حضور موثر خود در اجلاس یکصد و پنجاه و چهارمین اجلاس اوپک دستاوردهای مثبتی را برای این صنعت و کشور به ارمغان آورده و ایران به عنوان نایب رییس اوپک در این اجلاس انتخاب شده است.

این روابط عمومی، رسانه های کشور را به ایجاد و تقویت فضای آرامش و امید در شروع فعالیت های دولت دهم فراخواند و از آنها خواست از دامن زدن به برخی شایعات بی اساس پرهیز کنند.