نباید هر شنیده‌ای را تبدیل به اعلامیه کرد
ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه کروبی توانایی تحلیل مسائل سیاسی را ندارد گفت: کروبی چند معاون و تئوریسین دارد که مسائل روز را برای وی تحلیل می‌کنند و وی نیز به ادعاهای معاونین خود استناد کرده و هر شنیده ای را تبدیل به اعلامیه می‌کند.


حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه کروبی به هاشمی رفسنجانی و با بیان اینکه در شان یک روحانی نیست که مطالبی بگوید که به استناد شنیده‌ها باشد و سندی برای ارائه نداشته باشد، اظهار داشت: آقای کروبی باید ادعای خود را ثابت کند چون نامه وی دشمنان انقلاب اسلامی را شاد کرد و شادی دشمنان انقلاب اسلامی موجب ضربه به انقلاب اسلامی خواهد شد.
شجونی ادامه داد: در زمانی که آقای کروبی رئیس بنیاد شهید بود، مطالب بسیار وحشتناکی از ساختمان بنیاد شهید می‌شنیدیم، اما چون سند مستندی برای ارائه نداشتیم آن را ابراز نمی‌کردیم و بعد از مدتی به دنبال تحقیق این ماجرا می‌رفتیم.
وی اضافه کرد: متاسفانه آقای کروبی بدون پرسش و تحقیق مطالب مضحکی را عنوان می‌کند که نه در شان یک روحانی است و نه در شان کسی که عاقلانه سخن بگوید.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه کروبی توانایی تحلیل مسائل سیاسی را ندارد و این مساله در وقایع اخیر به طور کامل مشهود شده، تاکید کرد: کروبی چند معاون و تئوریسین دارد که مسائل روز را برای وی تحلیل می‌کنند اما وی مجبور است به ادعاهای معاونین خود استناد کرده و هر شنیده ای را تبدیل به اعلامیه کنند.
وی با بیان اینکه کروبی با نامه خود به شان و جایگاه روحانیت اهانت کرده است، تاکید کرد: در شرع مقدس اسلام سخن گفتن بدون سند تهمت محسوب می‌شود در حالی که تهمت کروبی به علاوه رعایت نکردن شئونات شرعی به انقلاب اسلامی نیز لطمه زده است و او باید در دادگاه ویژه روحانیت محاکمه و ادعای خود را ثابت کند.
انتهای پیام/