یک حقوقدان:موسوی با صدور بیانیه درصدد تداوم خط آشوب و قانون شکنی است
ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٢ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: الهیار ملکشاهی گفت: موسوی با صدور بیانیه‌های پیاپی درصدد تحریک احساسات مردم، قانون شکنی و تداوم خط آشوب است.


الهیار ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبری فارس "توانا "، با اشاره به حرکت انتخاباتی موسوی در مسیر قانون پیش از انتخابات افزود: اما بلافاصله پس از انتخابات وی همان قانون را زیر پا گذاشت و حرکتی ضد مدنی و خلاف قانون را به راه انداخت.
این حقوقدان با اشاره به بیانیه‌های اخیر موسوی اظهار داشت: این اطلاعیه‌ها در ادامه همان حرکت غیر قانونی گذشته است در صورتی که می‌توانست بحث حوادث پس از انتخابات را از طریق دستگاه‌های قضایی و سایر دستگاه‌ها پیگیری کند.
مدیر کل اسبق دادگستری استان‌های لرستان و کرمانشاه در بررسی اهداف موسوی از انتشار چنین بیانیه‌هایی تاکید کرد: به نظر من هدف وی تحریک احساسات مردم و بخصوص جوانان برای دوران‌های بعد است.
ملکشاهی با اشاره به نگاه اشرافی موسوی و اطرافیانش درباره انتخابات گفت: همه در برابر قانون مساوی‌اند و فرقی بین رای مردم محروم و مرفه نیست.
وی افزود: به نظر من اگر کاندیدایی بتواند رای طبقه محروم را بدست آورد نشان دهنده هم جهتی افکار او و افکار امام خمینی (ره) است.
ملکشاهی با اشاره به ولی نعمت بودن پابرهنگان در دیدگاه امام خمینی(ره) ادامه داد: این امتیاز منفی است که رای پابرهنگان را نادیده بگیریم و رای اشراف و متمولان جامعه را مهم ارزیابی کنیم؛ این خلاف دیدگاه امام خمینی (ره) است.
این حقوقدان قوه قضائیه همچنین با اشاره به مجرمیت افراد مباشر، معاون، محرک و طراح گفت: افرادی که به خیابان‌ها آمدند مباشر بودند.
وی افزود: عده‌ای هم این‌ها را تحریک کرده‌اند که به عنوان محرک و معاون جرم می‌توان آنها را تحت تعقیب قرار داد.
انتهای پیام