عضو حزب کارگزاران:باید با نقد مغرضانه و در جهت براندازی نظام برخورد کرد
ساعت ٥:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٢ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: مرتضی سجادیان گفت:اگر نقد مغرضانه و در جهت براندازی و آسیب رسانی به نظام و مردم باشد باید به طوری جدی با آن برخورد شود.


مرتضی سجادیان عضو حزب کارگزاران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه، اظهار داشت: از اولین روز پیروزی انقلاب هیچ‌یک از جریان‌های سیاسی خارجی برای مقابله با این نظام بیکار ننشست، از بیرون کشور فشارهای بیرونی و از درون هم یک سری عواملی که منافع خود را در خطر می‌دیدند مانند مجاهدین خلق وقتی که انقلاب شد و دیدند که منافعشان در خطر است به مقابله با نظام پرداختند و گروه‌های مختلفی را تشکیل دادند.
وی افزود: فردی که برای نظام دلسوز است طبیعی انتقاد و صحبت می‌کند ولی همراهی با بیگانگان و دشمنان انقلاب به نفع مردم، نظام و انقلاب نیست و ما باید در مقابل عوامل بیگانه از انقلاب دفاع کنیم.
عضو حزب کارگزاران در ادامه تصریح کرد: باید سعی کنیم در درون نظام طوری رفتار کنیم که دیگران از صحبت‌‌ها، برخورد و نقد‌های ما سوء استفاده نکنند و بیگانگان با ما همراه نشوند.
وی ادامه داد: بنابراین امروز نظام بیشتر از همیشه به همراهی و همدلی نیاز دارد و اگر نقد، نقد منصفانه و دلسوزانه و در جهت اصلاح رفتارهای غلط باشد خیلی زیبا است و همه از آن استقبال می‌کنند ولی اگر نقد مغرضانه و در جهت براندازی و آسیب رسانی به نظام و مردم باشد باید به طوری جدی با آن برخورد شود.
سجادیان با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در خصوص روز قدس، اظهار داشت: چشم تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم فلسطین به روز قدس است و حضور یکپارچه مردم شادی دل مردم فلسطین را به دنبال دارد.
وی افزود:اما گر بخواهیم به روز قدس رنگ دیگری بدهیم و هدف دیگری برایش ترسیم کنیم دیگر نباید اسمش را روز قدس بگذاریم، روز قدس روز حمایت از مردم فلسطین و به عبارتی حمایت از تمام مسلمانان جهان است و ما هم باید در همین مسیر قدم برداریم.
عضو حزب کارگزاران با اشاره به برخی افراد که می‌خواهند از راهپیمایی این روز در جهت اهداف خود استفاده کنند، تصریح کرد: ما باید با حضور پرشکوه در مراسم روز قدس از دردهای مسلمانان کم کنیم نه اینکه با انحراف روز قدس از مسیر اصلی دردی به درد مسلمانان اضافه کنیم .
سجادیان ادامه داد: در روز قدس همه اقشار جامعه شرکت می‌کنند و نمی‌شود گفت که اینها طرفداران فرد یا گروه خاصی هستند و همه در این روز به فلسطین فکر می‌کنند و اگر شخصی هدف دیگری دارد باید بداند حضورش در راهپیمایی در این روز لطمه به روز قدس است و دل مسلمانان را به درد می آورد.
انتهای پیام