زارعی:باید با عوامل اصلی جریان براندازی و سناریوسازان برخورد جدی صورت گیرد
ساعت ٥:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٢ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نائب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس از رئیس جدید دستگاه قضا به عنوان نماینده ملت ایران خواست تا با عوامل اصلی جریان براندازی اخیر و نیز سناریو سازان برای نظام اسلامی برخورد جدی و عاجل کند.


علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس در تحلیل خود از ادعاهای واهی و جعلی کروبی که از سوی کمیته ویژه قوه قضائیه منتشر شده است، گفت: همانطور که گزارش هیئت سه نفر دستگاه قضا نشان داد جریانات برانداز برنامه‌های بسیار وسیعی را تنظیم کرده بودند که تنها قسمتی از این سناریو و برنامه‌ از سوی کروبی مورد ادعا قرار گرفت.
زارعی با تاکید بر اینکه ادعاها و نام پراکنی‌های کروبی اساسا بخشی از سناریوهای طراحی شده بود، خاطر نشان کرد: این سناریو نیز همانند سناریوهای قبلی جریان برانداز که با لطف الهی، حضور پرشور مردم و نیز هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی ناکام ماند به شکست گرایید اگر چه آنان به دنبال لکه دار کردند حیثیت و آبروی نظام اسلامی بودند.
وی تصریح کرد: کروبی در سناریوی خود مبنی بر لکه دار کردن حیثیت نظام دست به دام افراد معلوم الحال، فاسد و عده‌ای ارذل و اوباش شد تا این گونه وانمود کند که نظام باید با آنها برخورد کرده است تا شاید بتواند از روحیه و احساسات نظام اسلامی نسبت به این افراد سوء استفاده کرده و نظام را در این مرحله متوقف کند.
عضو مرکزیت فراکسیون اصولگرایان و انقلاب‌ اسلامی مجلس شورای اسلامی سناریو سازی کروبی و جریان برانداز را دارای پرده‌ها و لایه‌های فراوان بر شمرد و گفت: این سناریوها هنوز پرده‌ها و لایه‌های دیگری دارد و بخش بزرگی از افراد سازمان دهی شده برای براندازی و کودتای مخملی کماکان زیر خاکستر و لایه‌های دیگر این سناریوها مخفی شده‌اند.
وی تاکید کرد: تنها چند قسمت از سناریوهای اخیر بر ملا شده است و هنوز حامیان اصلی و دنبال‌های خارجی آن در پشت پرده قرار گرفته‌اند هر چند چهره اصلی آنها روشن شده است اما می‌بایست این افراد با نام و نشان و عملکرد خود مورد مواخذه جدی قرار بگیرند.
زارعی در ادامه به سناریوی قتل‌های زنجیره‌ای و کوی دانشگاه اشاره کرد و خطاب به مسئولان امنیت و قضایی یادآور شد که پشت پرده عاملان این سناریوها هنوز در هاله‌ای از ابهام باقی مانده‌اند و نباید سناریوهای جدیدی که از سوی جریان برانداز و کودتای مخملی برای نظام طراحی شده است با غفلت روبه رو شود.
وی ادامه داد: بر اساس مبانی دینی و اعتقادی و نیز منافع و مصالح ملی می‌بایست تمامی مراحل پیگیری قضایی و امنیتی درباره این سناریو سازان برای نظام، با جدیت صورت بگیرد و در این راه از هیچ ملامتی نمی‌بایست در برابر آنان هراسی به خود راه داد. همانطور که رهبری انقلاب در این زمینه‌ به آن بارها اشاره کرده‌اند.
زارعی در خاتمه ضمن قدردانی از رئیس جدید دستگاه قضا به عنوان نماینده ملت ایران از او خواست تا با عوامل اصلی جریان براندازی اخیر و نیز سناریو سازان برای نظام اسلامی برخورد جدی و عاجل کند.
انتهای پیام