توی این هیر و ویر کروبی باید زیر ابروی منافقین را هم بگیرد!
ساعت ٦:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٩ : توسط : حسینی

عضو متواری گروهک منافقین مجدداً از کروبی خواست از منتظری عذرخواهی کند و پا جای پای او بگذارد. ایرج مصداقی در گفت وگو با یک نشریه ضدانقلاب که در خارج از کشور منتشر می شود، درباره دلیل نامه نگاری های اخیرش به کروبی اظهار داشت: یک دلیل همان نقطه مثبتی بود که من از آقای کروبی دیدم. در هفته های گذشته و دو ماه گذشته، ایشان در مقابل نظام و ولایت فقیه ایستاد و درست هم عمل کرد. این یک انگیزه اصلی است برای این که من به ایشان نامه بنویسم و مورد خطاب قرار دهم.
وی درباره دلیل دیگر نامه نگاری های اخیرش به کروبی گفت: اینکه ایشان تا کجا خواهد ایستاد و پیش خواهد رفت آن را زمان مشخص خواهد کرد.
من می خواهم مسیری را در مقابل ایشان باز کنم، چون تصور می کنم وقتی کروبی به نظام نه گفت و مقابل آن ایستاد، راهی جلوی او باز شد. اساساً چشم او باز شد(!) به همین خاطر هم در نامه ام نوشته ام که در اولین گام ایشان باید از آیت الله منتظری عذرخواهی کند. او حتی در زمینه سازی برای برکناری آقای منتظری مشارکت داشته است. اما روی دیگر سکه این است که آقای کروبی در یک نقطه جلوی ولایت فقیه ایستاده و من امیدوارم ایشان جا پای آقای منتظری بگذارد.
این عنصر منافق فراری توضیح نداد که اگر راست می گوید چرا خودش در کشور نماند تا با نظام معارضه کند و برخی عناصر ساده لوح را به شیوه منافقین تحریک به رویارویی با جمهوری اسلامی می کند.
گروهک تروریستی منافقین با وجود نفوذ در ارکان نظام- حتی دفتر و اطلاعات نخست وزیری و دفتر رئیس جمهور وقت (بنی صدر)- در دو مقطع ورود به فاز مسلحانه و عملیات فروغ جاویدان (مرصاد) ضربات مهلکی از جمهوری اسلامی دریافت کردند و اکنون با استفاده از برخی عناصر بازی خورده یا دارای عقده های ناگشوده، سعی می کنند انتقام آن ضربات مهلک را از نظام اسلامی بگیرند. در این میان وضع کروبی عبرت آموزتر از همه است که همزمان با تنگی قافیه ادعاهای دروغی که علیه نظام مطرح کرده و برای جور کردن قافیه تقلا می کند، کسانی هم پیدا شده اند که با سماجت از وی می خواهند حالا که از جمهوری اسلامی برگشته، از آنها هم عذرخواهی کند.