سردار وحیدی:تبلیغات رسانه‌های غربی علیه ایران موجب افزایش اتحاد داخلی می‌شود
ساعت ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱۸ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: وزیر دفاع تاکید کرد: هرچه تلاش دشمنان علیه جمهوریب اسلامی ایران بیشتر شود، انسجام ما بیشتر و موجب پایفشاری بر اصول و ارمان‌های انقلاب اسلامی می‌شود.


گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزرای فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عصر امروز در حاشیه مراسم معارفه خود در جمع خبرنگاران با اشاره به همکاری‌ها و روابط مثبت جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه، گفت: دشمنان در صدد هستند تا این روابط را به چالش بکشند ولی روابط نظامی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه در حال افزایش است.
وحیدی با اشاره به برخی تهدیدات دشمنان علیه نظام اسلامی با بیان اینکه ما با اقتدار در برابر هرگونه تهدیدی ایستادگی می‌کنیم، تاکید کرد: نیروهای مسلح ما هرگونه فکر تهدیدی را در نطفه خفه خواهند کرد و با توجه به این توانمندی‌ها فکر نمی کنیم آنها به خود اجازه دهند که هیچ هدف شومی را نسبت به کشورمان در حوزه نظامی دنبال کنند.
وی با بیان اهمیت توجه به افزایش سرعت در حوزه ارتقاء قابلیت‌های دفاعی، افزود: ارتقا قابلیت‌های دفاعی و افزایش جایگاه و منزلت نبروهای مسلح و نیز توانمندسازی و توسعه دیپلماسی دفاعی از جمله برنامه‌های مدنظر من در وزارت دفاع خواهد بود.
وزیر دفاع در خصوص برخی تبلیغات رسانه‌ای غرب و خصوصا رژیم صهیونیستی درباره وی، آن ‌را نشان‌دهنده هراس دشمنان از قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطر نشان کرد: رای نمایندگان مجلس به وزیر دفاع نشان داد هرچه تلاش دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران بیشتر شود، انسجام ما بیشتر و موجب پافشاری بر اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌شود.
انتهای پیام