صادق آهنگران:من و خانواده‌ام همچون گذشته سینه چاک خط امام و فدایی رهبریم
ساعت ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱۸ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس:صادق آهنگران در مراسم لیالی شب قدر که در اصفهان برگزار شد گفت: ما رزمندگان دفاع مقدس به عشق ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی (ره) از جان گذشته و برای انجام تکلیف الهی وارد صحنه‌ی دفاع از اسلام و انقلاب و میهن اسلامی شدیم و هم‌اکنون نیز مطیع ولی فقیه زمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هستیم.


به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، آهنگران در این مراسم که در جمع هزاران نفر از مردم اصفهان برگزار می‌شد اظهار داشت: همچون گذشته سینه چاک و فدایی رهبریم و با فرمان معظم‌له در دفاع از انقلاب و کشور سر از پا نخواهیم شناخت و در این شب‌های عزیز فقط دعایم این است که تا آخر پیرو صدیق رهبری باشیم.
وی گفت: دشمن از هر حربه و دروغی برای ایجاد تفرقه در صفوف ملت ایران و سست کردن اراده‌های قوی استفاده می‌کند و با دروغ‌پردازی و شایعه پراکنی سعی دارد دلسوزان نظام و انقلاب را منزوی کند. اما آنان همیش در بیابان گمراهی سرگردان بوده و هستند.
در حاشیه این مراسم خبرنگار خبرگزاری فارس از ایشان در خصوص شایعات مطرح شده‌ی در برخی از سایت‌های ضد انقلاب راجع به فرزندش پرسید که وی پاسخ داد: محمدعلی فرزند من تمامی مطالب نسبت داده شده به خود را تکذیب کرده و ضمن برائت از جریانات مرموز که سعی در فتنه انگیزی و جنگ روانی دارند ادعاهای دروغین آنان را افشا کرده است و بحمدللله وی همچنان فرزند انقلاب و نسل سومی حامی نظام و رهبری است.
وی با حماسه‌ی بی‌‌نظیر خواندن حضور 40 میلیونی ملت همیشه در صحنه‌ی ایران در پای صندوق‌های رای تاکید کرد: حضور 40 میلیونی ملت ایران در پای صندوق‌های رای پشتوانه‌ی عظیمی برای پیشبرد اهداف امام و رهبری و نظام است و امروز هر سخن و اعلام موضعی که به وحدت و انسجام ملت ایران لطمه وارد کند به نفع دشمنان خواهد بود و باید با هوشیاری توطئه دشمن را ناکام گذاشت.
شایان ذکر است حاج صادق آهنگران مراسم شب بیست و سوم لیالی قدر را نیز در حرم حضرت رقیه برگزار و به مدیحه‌سرایی خواهد پرداخت.
انتهای پیام