افشاگری سردار جعفری عوامل پشت پرده اغتشاشات را نگران کرده‌است
ساعت ۱۱:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد که سپاه پاسداران باید با توجه به وظایفش در همه عرصه‌های تهدید وارد عمل شود از این رو اظهارات و افشاگری سردار جعفری دقیقا مقابله با تهدید و برندازی نرم بود که طبیعی است عوامل پشت پرده اغتشاشات اخیر باید از آن ناراحت و هراسان باشند.


بیژن نوباوه نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به جوسازی‌های برخی جریانات دوم خردادی درباره اظهار نظر و افشاگری اخیر سردار جعفری که پرده‌ای دیگر از توطئه‌های عوامل اصلی کودتای مخملی برداشت، گفت: وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسداری از دستاوردهای نظام و انقلاب است از این رو اظهارات، سخنان و هشدارهای سردار جعفری عینا مطابق قانون است چرا که وی دقیقا از ارزش‌های انقلاب دفاع کرد.
وی افزود: کسانی که اظهارات روشنگرانه سردار جعفری را دخالت در عرصه حکومتی و سیاسی می‌دانند مباحثی خارج از موضوع را مطرح می‌کنند، چرا که افشاگری فرمانده سپاه پاسداران دقیقا مقابله با تهدید و براندازی انقلاب اسلامی بود که جز وظایف ذاتی آن است.
نوباوه مقابله با تهدیدات سخت،‌ نیمه‌سخت و نرم را جزء وظایف ماهوی و ذاتی سپاه پاسداران برشمرد و تاکید کرد: سپاه پاسداران باید با توجه به وظایف وماموریت‌هایش در همه عرصه‌های تهدید وارد عمل شود و معتقدم که اظهارات و افشاگری سردار جعفری دقیقا مقابله با تهدید نرم بود که طبیعی است عوامل پشت پرده اغتشاشات اخیر باید از آن ناراحت و هراسان باشند.
نماینده مردم تهران در خانه ملت در پایان به مسئولیت دستگاه قضایی متذکر شد که هر چه زودتر با توجه به مستندات سردار جعفری و محاکمه عوامل اغتشاشات اخیر باید عوامل اصلی و گردانندگان وقایع پس از انتخابات محاکمه شوند و به سزای اعمال خود برسند.
انتهای پیام