به علت فعالیت‌های سوء اقتصادی :حکم جلب علی کروبی صادر شد
ساعت ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: دستگاه قضایی حکم جلب علی کروبی را به اتهام فعالیت‌های سوء اقتصادی صادر کرد.


به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، به دنبال شکایت مسئولان شرکت ایرانسل از شرکت خدماتی پرشین تاگام، دادسرای عمومی و انقلاب تهران حکم جلب مدیران این شرکت را صادر کرد.
پس از بازداشت یکی از مدیران شرکت پرشین تاگام، وی در اعترافات اولیه اعلام کرد: شرکت پرشین تاگام توسط علی کروبی فرزند مهدی کروبی مدیریت می شود و بنده تنها مسئولیت عقد قراردادها را بر عهده داشته‌ام.
برپایه این گزارش، شرکت پرشین تاگام قرار بوده در قبال دریافت مبلغی هنگفت بخشی از کارهای تبلیغاتی شرکت ایرانسل را انجام دهد که به علت عدم تحقق این مسئله،‌ شرکت ایرانسل از علی کروبی مدیر پرشین تاگام به اتهام تصرف غیرقانونی بیش از 2 میلیارد تومان شکایت کرده است.
این گزارش می افزاید: این مدیر شرکت در حال حاضر با سپردن وثیقه آزاد است اما دستگاه قضایی حکم جلب سیار علی کروبی فرزند مهدی کروبی راصادر کرده است.
گفته می‌شود شرکت ایرانسل که یکی از اسپانسرهای مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری بوده، حدود 2میلیارد و چهارصد میلیون تومان کارت های اعتباری ایرانسل به شرکت خدماتی _ تبلیغاتی پرشین تاگام تحویل داده اما این شرکت از برگشت پول حاصل از فروش این کارت ها خودداری کرده است.
انتهای پیام