وحید دستجردی در جمع خبرنگاران: رسیدگی به وضعیت درمان کل کشور اولویت کاری من است
ساعت ۱:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت ودرمان گفت: رسیدگی به وضعیت بهداشت مناطق محروم و روستاها و وضعیت درمان کل کشور اولویت کاری بنده است.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت و درمان امروز پنجشنبه در حاشیه صحن علنی مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که در حال حاضر چه احساسی دارید با توجه به اینکه اولین وزیر زن در طول انقلاب اسلامی هستید، اظهار داشت: احساس افتخار و سربلندی می‌کنم.
وی در پاسخ به این سوال که برای پاسخ به اعتماد مردم و نمایندگان ملت چه خواهید کرد، ابراز داشت: حداکثر سعی و تلاش خود را انجام می‌دهم تا بتوانم موفق شوم چراکه بالاخره مردم از ما بهداشت و درمان می‌خواهند ما باید برای آنها بهداشت و درمان آماده کنیم.
وی در خصوص اولویت کاری خود و مهمترین اقدام خود بعد از وزارت گفت: رسیدگی به وضعیت بهداشت مناطق محروم و روستاها و وضعیت درمان کل کشور اولویت کاری من است.
وزیر بهداشت ودرمان همچنین درخصوص بزرگترین چالش کاری خود ابراز داشت: باید مقداری اعتبارات و بودجه‌های وزارتخانه بهداشت و درمان افزایش پیدا کند و اعتبارات بیشتری به این وزارتخانه اختصاص یابد.
انتهای پیام/ی