طرد افراطیون درجبهه اصلاحات
ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٢ : توسط : حسینی

فعالان احزاب اصلاح طلب از طرد گروه هاى تندرو و همچنین عضوگیرى جدید در جبهه اصلاحات به عنوان ساز و کار جدید اصلاح طلبان نام بردند. ایده اى که شاید بتوانند بار دیگر در حیات سیاسى کشور نقشى ایفا کنند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در همین ارتباط عضو شوراى مرکزى مجمع نمایندگان ادوار گفت: مسائل و مشکلاتى که در حال حاضر براى جبهه اصلاحات ایجاد شده مسائلى نیست که جریان اصلاحات را متوقف نماید.وى متذکر شد: ایده تازه اصلاح طلبان براى اینکه بار دیگر در حیات سیاسى کشور نقشى تاثیرگذار ایفا نمایند تنها اثبات همراهى شان در کنار مردم و با مردم بودن است.
اصلاح طلبان با استراتژى طرد گروه هاى تندرو، دکترین جدیدى اتخاذ کنند
از سوى دیگر محمد زارع فومنى دبیر ائتلاف اصلاح طلبان جوان نیز گفت: اصلاح طلبان با استراتژى طرد گروه هاى تندرو باید دکترین جدیدى را اتخاذ کنند و نیروهاى معتدل و اصیل انقلاب را براى همکارى انتخاب کنند.فومنى افزود: اصلاح طلبان باید مانیفست جدیدى را براى خود طراحى کنند و با رفتار متعادل حرکت نمایند و نیروهاى معتدل و اصیل انقلاب را براى همکارى انتخاب و گروه هاى تندرو و افراطى را طرد نمایند. علاوه بر این اصلاح طلبان باید با دکترین و استراتژى جدیدى وارد عرصه سیاسى شوند و به فعالیت خود ادامه دهند.فومنى تصریح کرد: اصلاحات باید در چارچوب این دکترین مواردى که در قانون اساسى و حتى در اساسنامه حزبى و گروهى خود آنها آمده است را رعایت و به خط قرمز ها توجه کنند.
یارگیرى جدید در جبهه اصلاحات ساز و کارى براى برون رفت از بحران فعلى است
مجید محتشمى رئیس جبهه آزادى نیز در این خصوص گفت: قطعاً گستردگى در دامنه اصلاحات و عضوگیرى جدید از تمامى احزاب اصلاح طلب و نخبگان جامعه راه حلى مناسب براى برون رفت از بحران فعلى جبهه اصلاحات است.مجید محتشمى افزود: در شرایط کنونى و با حاشیه راندن جبهه اصلاحات از فضاى سیاسى کشور معتقدم که باید شرایط و ساز و کار جدیدى در این جبهه اتفاق بیافتد.