تلاش براى حفظ آبروى نظام و کشور وظیفه همگان است
ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٢ : توسط : حسینی

آیت الله العظمى مکارم شیرازى از مراجع عظام تقلید گفت: امروز دشمنان همه توان خود را به کار بسته اند تا شهر قم را نا امن و غیرمذهبى جلوه دهند و این نکته مسؤولیت مدیران استانى و امنیتى را دوچندان خواهد کرد تا با کار بیشتر این شهر را به جایگاه واقعى خود برسانند. به گزارش ایسنا، آیت الله العظمى مکارم شیرازى در دیدار فرمانده جدید نیروى انتظامى استان قم با اشاره به جایگاه مهم قم در عرصه دینى و مذهبى اظهار کرد: مسؤولان باید نسبت به این شهر نگاه جامع و براى آن سرمایه گذارى ویژه داشته باشند.
وى تصریح کرد: شهر قم به سبب موقعیت ویژه از قومیت ها و فرهنگ هاى مختلف تشکیل شده است؛ بنابراین از  پیچیدگى خاصى برخوردار است و به همین دلیل مسؤولان کشورى و محلى باید در برنامه ریزى جامع به دنبال رفع گرفتارى هاى این شهر بکوشند.
این مرجع تقلید به وجود حوزه هاى علمیه و مراکز علمى و پژوهشى در قم اشاره و تاکید کرد: امروز دشمنان همه توان خود را به کار بسته اند تا شهر قم را نا امن و غیرمذهبى جلوه دهند و این نکته مسؤولیت مدیران استانى و امنیتى را دوچندان خواهد کرد تا با کار بیشتر این شهر را به جایگاه واقعى خود برسانند. این استاد درس خارج فقه حوزه تاکید کرد: اسلام از فرهنگ بسیار غنى و مستحکمى برخوردار است و این قدرت را دارد که با همه فرهنگ ها مقابله کند، بنابراین تلاش براى حفظ آبروى نظام و کشور اسلامى وظیفه همگان است تا جوانان ما در دام دشمنان گرفتار نشوند.