پادوی فراری در نقش پارتیزان!؟
ساعت ۱:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱۱ : توسط : حسینی

کاتب ویژه خاتمی در زمان ریاست جمهوری وی، با لحنی احساسی و تحریک آمیز، سران احزاب مدعی اصلاحات را به خاطر عدم تداوم آشوبگری مورد سرزنش قرار داد و از آنها خواست به کمپین کوچ سبز بپیوندند!
بابک داد با بیان اینکه بعد از دو ماه چرا خبری از سران دستگیر نشده احزاب اصلاح طلب نیست تا محکم علیه این نظام نامشروع حرف بزنند، می نویسد: چرا آنها نقش خود را با جدیت بیشتر و در اختفا ایفا نکنند؟ چرا هزینه های کوچ برای فاش گویی را نپذیریند؟ چرا از خانه دل نمی کنند و کوچ سبز را تجربه نمی کنند. آنها با کوچ و اختفا در همین سرزمین، افشاگری کنند. کروبی و موسوی از جان گذشته اند اما به تعداد بیشتری از رهبران دست از جان شسته نیاز است. خوشبختانه ما الان موسوی را داریم که یک بار غسل شهادت کرده است.
گفتنی است نامبرده در حالی که از کشور خارج شده، با همکاری سرویس های امنیتی بیگانه و رسانه های در اختیار آنها (نظیر گویانیوز و بی بی سی) چنین القا می کند که در داخل کشور متواری است و شجاعانه(!) در حال مبارزه است تا با این ترفند برخی عناصر ساده لوح، خام و جوگیر شوند. علت رویکرد به پروژه جدید هم این است که عناصر ضد انقلاب به مراتب گردن کلفت تر از آقای «داد»- که وی حتی پادوی آنها هم محسوب می شود- به محض علنی شدن اقامت در خارج، تمام خاصیت و ارزش خود را برای سرویس های جاسوسی آن کشورها از دست داده و تبدیل به مهره سوخته و تاریخ مصرف گذشته شده اند. بنابراین پروژه کوچ سبز-بخوانید پوچ سبز- را از طریق یک مهره میدانی سرخورده به اجرا گذاشته اند و گاه از طریق انتشار مقاله ای از وی در گویانیوز و گاه مصاحبه تلفنی بی بی سی با وی از مخفی گاه(!!) چنین القا می کنند که وی هنوز در ایران است.
ذکر این نکته هم به جاست که گروهک های ضدانقلاب پس از دست به اسلحه شدن و برپایی انفجارهای وحشیانه و عملیات تروریستی، به اختفا در خانه های تیمی و سپس فرار به خارج از کشور روی آوردند.