استاندار همدان: قوه قضاییه به انتظار مردم برای محاکمه سران آشوب پایان دهد
ساعت ۱:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱۱ : توسط : حسینی

استاندار همدان گفت:قوه قضاییه به انتظار مردم برای محاکمه سران آشوب پایان دهد.
دکتر بهروز مرادی در جلسه شورای اداری استان افزود: گرچه سعه صدر، وجه بارز نظام دینی است اما نباید با بی قاعدگی دستگاه های مرتبط به نقطه ضعف تبدیل شود.
وی افزود: مردم مطالبه اساسی از قوه قضاییه دارند و منتظر رسیدگی بدون ملاحظه کاری به اتهامات رهبران اصلی آشوب ها هستند و قوه مذکور باید به این انتظار پایان دهد.
وی ادامه داد: آیت الله لاریجانی لازم است تا برای ارتقای دادگاه عوامل اغتشاشات اخیر اقدام و آن را به محاکمه عوامل درجه اول و اصلی تبدیل کند.
وی اضافه کرد: جامعه اکنون نیازمند قانون و نیازمند رهبری است و وحدت سیاسی براساس قانون برگرفته از کتاب خدا و نظام اسلامی است.
مرادی خاطر نشان ساخت: مردم به وظیفه خود در انتخابات عمل کردند و اکنون امتحان بزرگ برای ما مسئولان رسیده که قدر مردم و عظمت های انقلاب اسلامی را بدانیم و هر چه در توان داریم برای رسیدن به اهداف به کار بگیریم.
وی اظهار داشت: در دولت دهم ماموریت های جدیدی خلق شده و کابینه برای پاسخ دادن به نیازهای امروز جامعه آرایشی جدید یافته است.
وی افزود: رقبای جدید در داخل و خارج از کشور نیز آرایش جدید گرفته اند و دولت دهم نیز با چهره ها و برنامه های جدید شروع به کار خواهد کرد.
استاندار همدان ادامه داد: دولت نهم با استناد به 25 میلیون رای مردم و تنفیذ این رای،موفق بود اما دولت دهم باید شکوفاتر و بهتر عمل کند.
مرادی کابینه را تیم دولت نامید و گفت: این تیم یک هدف بیشتر ندار د و آن پاسخگویی متناسب با زمان به نیازهای مردم و پیگیری آرمانهای انقلاب است.
در ادامه جلسه شورای اداری استان، آیت الله طه محمدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان در خصوص تاثیرات ماه مبارک رمضان بر اعمال روزه داران با بیان سخنانی گفت: عبادت روزه عیار جداگانه ای نسبت به سایر عبادتها دارد و از نظر اخلاص دارای بالاترین رتبه است.