وعده کمک مالی اعراب به سران آشوب برای پیروزی در انتخابات
ساعت ۱:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱۱ : توسط : حسینی

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: فقدان بصیرت و بینش سیاسی از علل سقوط برخی شخصیت ها و خواص است.
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور با اعلام این مطلب در مراسم معارفه مسئول جدید این نمایندگی در سپاه انصارالحسین(ع) همدان، گفت: معنویت و دنیاگریزی یکی از امتیازات و ویژگی های سپاه پاسداران است که همین امر با عشق به خدا و توسلات و دعاهای نیمه شب، در 8 سال دفاع مقدس باعث موفقیت سپاه شد.
وی افزود: اواخر جنگ که کم کم رنگ دنیایی مان بیشتر شد عقب نشینی ها هم شروع شد و به عبارت دیگر هر زمان خضوع بیشتری داشتیم پیروزی ها چشمگیر و هر زمان دچار غرور شدیم شکست بود.
وی ادامه داد: داشتن بصیرت و بینش دومین امتیاز و ویژگی سپاه پاسداران است که این بصیرت علم آکادمیک نیست تا با مطالعه جزوه و خواندن روزنامه حاصل شود بلکه ریشه در باورهای دینی و اعتقادات و تقوا و معنویت دارد.
وی با پرفراز و نشیب خواندن مسیر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در این مسیر افرادی مقابل انقلاب ایستادند که تصور نمی شد اینگونه بلغزند.
وی افزود: در زمان فتنه بنی صدر، امام خمینی بعضی ها را نجات داد وگرنه با بنی صدر به چاه می رفتند و همین طور در هر یک از فتنه های منافقین، غائله خلق مسلمان، فتنه باند مهدی هاشمی، فتنه اصلاحات و در جریانات اخیر نیز عده ای زمین خوردند و سقوط کردند که فقدان بصیرت و بینش سیاسی از مهمترین علت این سقوط هاست.
وی یادآور شد: عده ای از خواص در جریانات اخیر به علت نداشتن بصیرت نتوانستند موضع گیری شفاف داشته باشند و دچار تردید و لغزش شدند و زبانشان نچرخید تا حمایت علنی از حق کنند.
حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور اضافه کرد: عده ای که چشم شان به مواضع رهبر معظم انقلاب بود و با برج مراقبت نظام هماهنگ بودند، نلغزیدند و به گمراهی و ضلالت نرفتند.
وی خاطرنشان ساخت: در فتنه ها منافقین شناخته می شوند و سالم از ناسالم مشخص می شود و برخی نیز با تکیه بر اجتهاد و درک شخصی خود مسیر انحراف را رفته و عده ای را هم در پی خود می کشانند.
ذوالنور اعلام کرد: یکی از وظایف سران اغتشاشات و آشوب این بود که بزرگان را دچار لغزش کنند از جمله اینکه تلفن های مراجع را گرفته و در خواست هایی را مطرح می کردند به طوری که از دفتر یکی از مراجع به ما اعلام کردند گویا 700 مورد تلفن به آن دفتر شده بود که همه یک موضوع را مطرح کرده بودند.
وی بیان داشت: اعترافات بازداشت شدگان فتنه اخیر نیز بسیار روشن است و وابستگی و دست بیگانگان و ارتباط با خارج عوامل آن را افشا می کند که چگونه برخی به دریوزگی و گدایی به در خانه امیرنشینان عربی رفته و درخواست کمک مالی برای پیروزی در انتخابات داشته اند و کسی که در گذشته رئیس جمهور بوده قول کمک مالی به مبلغ 500میلیون یورو از طرف یکی از این امیران به وی داده می شود.
جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران در ادامه، تصریح کرد: کسانی که دست بیگانه در حرکت آنها کاملا مشهود است و تقلب را به عنوان کلمه رمز آشوبها مطرح کردند برای اولیای دم جوانانی که با این دروغ آنها را به خیابانها کشاندند و برای خونهای به ناحق ریخته، چه پاسخی دارند.
وی اظهار داشت: انتخابات اخیر ریاست جمهوری تنها انتخاباتی بود که گروههایی مثل بهایی ها و ملی مذهبی ها و لیبرال ها اعلام آمادگی برای حمایت از کاندیداهای مشخص کرده و تنها انتخاباتی است که از سراسر دنیا وارد میدان شدند و رسما گفتند که فلانی باید رای بیاورد و فلانی باید شکسته شود.
حجت الاسلام ذوالنور تاکید کرد: بیانیه هایی منتشر شد که گویا همان قلمی نوشته که بیانیه های منافقین و چریکهای فدایی را در سال 57 تنظیم می کرد، اما یدک خط امام نمی تواند فردی را بیمه کند، بلکه در این صحنه ها بصیرت و بینش سیاسی نجات بخش است.
در پایان سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور، ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین موسوی مسئول سابق، حجت الاسلام رضوی راد به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان معرفی شد.