باید کارگزاران جامعه را اصلاح کرد تا مناصب در اختیار افراد صالح باشد

آیت الله جنتی با اشاره به تحولات مربوط به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور، تصریح کرد: به لطف خدا در این جریانات ماهیت بسیاری از افراد ناصالح افشا شد که باید ما همواره خداوند متعال را نسبت به این لطف شاکر باشیم.

به گزارش سرویس سیاسی برنا به نقل از خبرگزاری بسیج، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان قانون اساسی در سخنان خود خطاب به حاضرین در همایش فرماندهان بسیج با تاکید بر این که اصلی ترین مشکل نظام امروز کادر سازی و تربیت انسان های صالح و کار آمد است، خاطرنشان کرد: برای اصلاح در یک جامعه باید مردم و کارگزاران آن را اصلاح کرد تا مناصب در اختیار افراد صالح باشد.

وی با اشاره به تحولات مربوط به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور، تصریح کرد: به لطف خدا در این جریانات ماهیت بسیاری از افراد ناصالح افشا شد که باید ما همواره خداوند متعال را نسبت به این لطف شاکر باشیم. آیت الله جنتی اظهار داشت: اگر بگوئیم شما پاسداران و بسیجیان از امیدهای امام زمان(عج) هستید زیاده گویی نکرده ایم. دبیر شورای نگهبان قانون اساسی همچنین با اشاره به کارآیی سپاهیان و بسیجیان در مناسبات مختلف و به حداقل رساندن معظلات، از فرماندهان و مسئولان خواست تا با اتخاذ تدابیری، کاری کنند که سپاه و بسیج هر روز از نظر کمی و کیفی رشد داشته باشند.

  
نویسنده : حسینی ; ساعت ٧:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٠
تگ ها :