کواکبیان از مردم به خاطر وقایع ننگین پس از انتخابات عذرخواهی کند
ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان سمنان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به مصطفی کواکبیان، رئیس ائتلاف مردمی حمایت از موسوی در انتخابات ریاست جمهوری، عذرخواهی کواکبیان از مردم را به خاطر وقایع ننگین پس از انتخابات خواستار شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، در بخشی از این نامه که دقایقی قبل به دفتر خبرگزاری فارس در استان سمنان نمابر شده، آمده است: با توجه به آنچه تاکنون اشاره کرده‌اید و ارتباط آن با انتقادات بسیار زیاد و ناتمام برخی علما و تذکرات مکرر آنها نسبت به عملکرد رئیس جمهور فعلی و همکاران پرتلاش وی و ادعای شما مبنی بر اینکه تمام این رفتارها و انتقادات در راستای عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است، بر خود لازم می‌دانیم که در این خصوص به نکاتی اشاره کنیم.
در ادامه می‌خوانیم: بر کسی پوشیده نیست که جنابعالی یکی از حامیان بی‌چون و چرای آقای میرحسین موسوی هستید و در انتخابات اخیر هم به عنوان رئیس ستاد مردمی این شخص در کل کشور مشغول به فعالیت بوده‌اید.
در ادامه آمده است: با توجه به این نزدیکی و دوستی شما با یکدیگر به طور یقین در جریان کامل وقایع و اتفاقات قبل و بعد از انتخابات که به واسطه رفتار و گفتار و عملکرد موسوی صورت گرفت، قرار دارید، رفتاری که به اعتقاد بسیاری از مردم و شخصیت‌های نظام و حتی طرفداران این شخص چنان ضربه‌ای بر پیکره این نظام وارد کرد که حتی دشمنان قسم خورده ما در این 30 سال نیز موفق به انجام آن نشده بودند.
در ادامه نامه سرگشاده دانشجویان بسیجی سمنانی آمده است: چرا به خاطر این وقایع ننگین از مردم عذرخواهی نکرده و مسیر خود را با این شخصیت قانون‌شکن جدا نمی‌کنید؟ چرا روزنامه‌های وابسته به شما تبدیل شده‌اند، به پایگاه ثابت انتقال اظهارات این شخصیت قانون‌شکن در سطح جامعه؟ آیا فریاد اعتراض و تذکرات پیاپی شما تنها لایق رئیس جمهور پرتلاش و همکاران زحمتکش وی است؟ آیا سکوت و بی‌تفاوتی در برابر تهمت‌ها و دروغ‌های ناروای برخی از ابوموسی اشعری‌های زمان که ضربات جبران ناپذیری بر آبروی نظام وارد آورده‌اند، جایز است؟
در این نامه آمده است: در توجیه مشکلات اخلاقی برخی از دوستانتان می‌گویید که با خانم‌ها می‌شود، دست داد و این بار هم تکذیب می‌کنید، هموطنان ترک را با بیان لطیفه‌ای به تمسخر می‌گیرید و باز هم تکذیب می‌کنید و در آخرین نمونه از این گونه اظهارات نسنجیده که با روح نمایندگی مغایرت دارد و موجبات نارضایتی مردم را فراهم آورده است، صحبت پیش از انتخابات شما بود.
دانشجویان سمنانی تاکید کرده‌اند: شما با اطمینان و غروری کاذب عنوان کردید که من مطمئن هستم موسوی، رئیس جمهور می‌شود و اگر رای نیاورد هرچه دلتان می‌خواهد به من بگویید و اکنون چگونه می‌خواهید این ادعایتان را عملی و یا تکذیب کنید؟ و ...
انتهای پیام