سردار رادان: رسانه‌های بیگانه موضوع کشته‌شدگان حوادث اخیر را شانتاژ می‌کنند

جانشین نیروی انتظامی گفت:رسانه‌های بیگانه در موضوع کشته‌شدگان حوادث اخیر شانتاژ و صحنه سازی می‌کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سردار احمدرضا رادان امروز درحاشیه مراسم بزرگ داشت روز خبرنگار در جمع خبرنگاران افزود: همه باید توجه داشته باشیم که گرفتار جنجال‌سازی رسانه‌های بیگانه نشویم.
وی اظهار داشت: در حوادث اخیر نیز ناجا، مسائل را به طور دقیق بررسی کرده و با کسانی که قصور داشته باشند قاطعانه برخورد خواهد کرد.
سردار رادان گفت: مسائلی که رسانه‌های بیگانه مطرح می‌کنند با هدف، تحت تأثیر قرار دادن اراده و توجه پلیس و دیگر نیروهای نظامی است.
جانشین ناجا افزود: بدانند این اقدامات ره به جایی نمی‌برد، ما سربازان عاشق ولایت هستیم و با مطرح شدن این مسائل از صحنه خارج نمی‌شویم.
سردار رادان گفت: آخرین آمار کشته شدگان حوادث اخیر توسط استاندار تهران اعلام شده‌، این آمار مورد تأیید پلیس هم هست. درباره کشته شدن 69 نفر در حوادث اخیر چیزی نشنیده‌ام.
جانشین نیروی انتظامی درباره کشته شدن ترانه موسوی افزود: پس از مطرح شدن نام ترانه موسوی، حساس شدیم و پیگیری‌های لازم را انجام دادیم. طبق آمار سازمان ثبت احوال متوجه شدیم تنها 3 نفر با نام ترانه موسوی در کشور هستند‌ که یکی 2 ساله، دیگری چندین سال در خارج از کشور است و نفر سوم هم سال‌هاست که فوت کرده است.
سردار رادان در ادامه گفت: این موضوع خنده‌داری است که رسانه‌های بیگانه به آن دامن زدند. کارکرد رسانه‌های بیگانه به راه انداختن چنین شایعاتی است.
وی درباره حضورش در بازداشتگاه کهریزک، اظهار داشت: پلیس با مردم صادق است. تا به حال با روشنی هر موضوعی را در برابر رسانه‌ها به مردم گفته‌ام. شأن خود را در شأن شایعات نمی‌دانم و وقت خود را صرف این شایعات نمی‌کنم.
سردار رادان  درباره نامه مهدی کروبی مبنی بر آزار جنسی بازداشت‌شدگان گفت: به سوالات سیاسی پاسخ نمی‌دهم و فقط درباره پلیس از من سوال کنید.
انتهای پیام/

  
نویسنده : حسینی ; ساعت ٧:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٠
تگ ها :