آقازاده‌ها و کاندیداهایی که نامشان در دادگاه برده شده، باید محاکمه شوند
ساعت ۱۱:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که آزاد هستند چه آقازاده‌ها و چه کاندیداهایی که نام آن‌ها توسط بازداشت‌شدگان به عنوان سران آشوب برده می‌شود نیز، باید در پیشگاه قانون حاضر شوند.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، شبکه ایران نوشت؛ حجت الاسلام محمد تقی رهبر گفت: کسانی که آزاد هستند چه آقازاده‌ها و چه کاندیداهایی که در دادگاه توسط هم مسلکانشان به عنوان عوامل اصلی آشوب معرفی شدند، در صورت وجود دلایل کافی باید دادگاهی شوند.
رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افرادی که آزاد هستند و اسامی آن‌ها توسط بازداشت شدگان به عنوان سران آشوب برده می‌شود نیز، باید در پیشگاه قانون حاضر شوند
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اعترافات متهمان آشوب‌ها آیا سخنان دکتر احمدی‌نژاد در مناظره با موسوی نیازی به اثبات دارد یا اینکه اکنون نوبت اقدام است؟ گفت: در صورت صلاحدید باید اقدامات عملی صورت گیرد.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی درباره وزرای پیشنهادی رئیس جمهور نیز گفت: در مجموع وزرای پیشنهادی خوب هستند و به غیر از چندتن که هنوز بر سر آن‌ها تردیدهایی وجود دارد، سایر وزرا قطعا رای می‌آورند.
رهبر در ادامه یادآور شد: گفت‌وگوهای وزرای پیشنهادی با نمایندگان در روند اعتمادسازی بسیار مناسب است.