اتهامات صهیونیست‌ها در رای نمایندگان به سردار وحیدی تأثیر نخواهد گذاشت
ساعت ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: اتهامات بی‌اساس صهیونیست‌ها در خصوص معرفی سردار احمد وحیدی به عنوان وزیر دفاع، در عزم نمایندگان مجلس ما تأثیر نخواهد گذاشت و مطمئناً با بالاترین رأی انتخاب خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، به دنبال موضع گیری رسانه‌های صهیونیستی در مورد معرفی سردار وحیدی از سوی محمود احمدی‌نژاد به مجلس شورای اسلامی جهت احراز پست وزرات دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و با توجه به جو سازی صهیونیست‌ها، سردار باقرزاده اظهار داشت: سردار وحیدی از چهره‌های درخشان، انقلابی و فداکار جمهوری اسلامی ایران است که از روزهای نخستین انقلاب در صف مقدم دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی حضور داشته و همواره به عنوان یک انسان کاملاً اخلاقی و مقید به آداب شرع مقدس در بین نیروهای مسلح و همکارانشان شناخته می‌شود.
وی افزود: سردار وحیدی از بدو ورود به سپاه همواره در معرض تهدیدات گروهک‌ها و عناصر تروریستی بوده‌ است؛ این تهدیدات در قضیه انفجار مقر نخست وزیری که طی آن شهیدان رجایی و باهنر به شهادت رسیدند، مشاهده می‌شود؛ وی به اتفاق شهید کلاهدوز در آن جلسه حضور داشت که بر اثر شدت انفجار و موج حاصله همراه با شهید کلاهدوز به خارج از سالن پرتاب ‌شده و بحمدالله آسیب جدی نمی‌بینند.
سردار باقرزاده بیان داشت: بنابراین جای تعجب نیست تفاله‌های صهیونیستی و سردمداران کفر، شخصیتی که همواره مورد تهدید تروریست‌ها و عناصر منافقین بوده است را همانند دیگر فرزندان انقلابی ما متهم به اعمال تروریستی کنند.
وی تصریح کرد: بنابراین وظیفه می‌دانم به عنوان کسی که در عصر روز انفجار دفتر نخست وزیری شاهد بودم برادر عزیزمان وحیدی از آن سالن با چه وضعیتی خارج شد در حالی که سر و روی او از شدت انفجار و دود سیاه شده بود و کاملاً در معرض خطر قرار داشت.
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ادامه داد: لذا برخود فرض می‌دانم به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی یادآوری کنم، از آن جایی که یک مسلمان از جانب کفار مورد هجمه قرار می‌گیرد وظیفه مسلمانان است که به صورت یکپارچه و هماهنگ از آن مسلمان دفاع کند.
وی خاطرنشان کرد: شخصیت سردار وحیدی شخصیت شناخته شده‌ای است و اتهامات بی پایه و اساسی که صهیونیست‌ها به وی وارد کرده‌اند طبعاً در عزم و اراده نمایندگان محترم مجلس ما تأثیر نخواهد گذاشت و مطمئناً با بالاترین رأی، این فرزند اسلام، انقلاب، امام خمینی (ره) و ملت و یاور مقام معظم رهبری به عنوان وزیر دفاع، انتخاب خواهد شد.
انتهای پیام/