سرلشکر فیروزآبادی: اساتید و متفکران در اعترافات طراحان کودتای مخملی تأمل کنند
ساعت ۱۱:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: جامعه انقلابی از نخبگان فکری و سیاسی، علمای حوزه‌های علمیه و اساتید دانشگاه‌ها انتظار دارند که برای حل مسائل مختلف به ندای رهبر معظم انقلاب در نهضت نرم‌افزاری و ایجاد کرسی‌های نظریه‌پردازی همت کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی در جلسه راهبردی نیروهای مسلح که با حضور فرماندهان و مسئولان عالیرتبه نظامی در خصوص ماه مبارک رمضان و استغفار در این ماه برگزار شد، گفت: استغفار برای این است که می‌خواهیم برویم به میهمانی خدا، انسان بایستی هر چه آلودگی دارد در این ماه پاک بکنند و آماده بشود برای رفتن به میهمانی.
قرآن دائم در حال نزول است و در ماه مبارک رمضان چه نگاه بکنید به قرآن، چه بخوانید و چه گوش بدهید هزار برابر ثواب دارد.
فیروزآبادی همچنین در ارتباط با شب‌های قدر اظهار داشت: شب قدر رمز ولایت است خدا به پیغمبر می‌گوید تو چه می‌دانی شب قدر چیست؟ منظور این نیست که پیامبر نمی‌دانند خدا می‌خواهد عظمت شب قدر را در سوره قدر برای ما بیان کند که تعجب کنیم که شب قدر چیست که خدا اینقدر اهمیت به آن می‌دهد شب قدر از هزار ماه بهتر است.
وی از اساتید حوزه‌ها، دانشگاه‌ها، متفکران و اندیشمندان اسلامی درخواست کرد که بخشی از وقت‌ خود را به خصوص در ماه مبارک رمضان و فرصت مغتنم شب‌های قدر، اختصاص به تامل به اعترافات طراحان آشوب‌های اخیر و کودتای مخملی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برای پیدا کردن و تجزیه و تحلیل کردن آسیب‌های فکری و فرهنگی که از سوی دشمنان در تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی به انقلاب تحمیل کردند اقدام و این آسیب‌ها را شناسایی و برای درمان این دردهای فرهنگی و اجتماعی راه کار و راه حل ارائه کنند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امروز حد کار از سطح دستگاه‌های دفاعی‌، امنیتی و انتظامی فراتر رفته است، گفت: قوه قضائیه بحمدلله با قدرت عدالت اسلامی را اجرا می‌کند و اکنون نوبت نخبگان فکری و سیاسی جامعه است و جامعه انقلابی و ولی نعمتان ما از علمای حوزه‌های علمیه و اساتید دانشگاه‌ها و متفکران رسانه ها انتظار دارند که برای حل این مسائل به ندای رهبر عزیز حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در نهضت نرم‌افزاری و ایجاد کرسی‌های نظریه‌پردازی همت کنند.
فیروزآبادی در پایان از حجت‌الاسلام سیدحمید روحانی به خاطر روشنگری حوادث اخیر تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/