سخت‌کوشی و شجاعت از برجستگی‌های دولت نهم بود
ساعت ٦:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٠ : توسط : حسینی

ضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفتگو با فارس:

سخت‌کوشی و شجاعت از برجستگی‌های دولت نهم بود

خبرگزاری فارس: محمدرضا خباز با اشاره به سخت‌کوشی،‌ساده زیستی و شجاعت دولت نهم این ویژگی‌ها را از برجستگی‌های دولت دانست.


محمدرضا خباز عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با بیان اینکه تعامل دولت و مجلس کار آسانی است و اتفاق هم خواهد افتاد تصریح کرد: در روز تحلیف رییس جمهوری دهم ریاست مجلس راههای تعامل دولت و مجلس را اعلام کردند و اولین تعامل مجلس و دولت در این است که دولت برای معرفی وزرا از نیروهای کاملا مورد اعتماد، قوی و توانمند استفاده کند.
وی درباره انتظارات از دولت دهم اظهار داشت: مهمترین انتظار مردم و مسئولان از هر دولتی به ویژه دولت دهم اجرای کامل سیاست‌های سند چشم‌انداز 20 ساله است.اجرای سیاست‌های سندچشم انداز به توسعه همه جانبه کشور کمک خواهد کرد و باید این سند در چهار سال بعد مورد عنایت ویژه دولت قرار بگیرد.
نماینده کاشمر در مجلس از دولت خواست تا برای انتخاب وزرا از قوی‌ترین فرد یک وزارتخانه که دارای تجربه و مدیریت موفق بوده است استفاده کند.
وی افزود: کشور توانایی آزمون و خطا را ندارد، فردی که به عنوان وزیر معرفی می‌شود باید توانایی علمی بالایی داشته باشد و در بین کارکنان آن وزارتخانه دارای وجاهت باشد.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ احمدی‌نژاد اظهار داشت: مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ احمدی‌نژاد ویژگی‌هایی مانند ساده‌زیستی، شجاعت و سختکوش را ذکر کردند که برجستگی یک دولت را نشان می‌دهد و ما هم به کسی که این ویژگی‌ها را داشته باشد و دولت بخواهد به عنوان وزیر معرفی کند با اطمینان خاطر رای می‌دهیم.
انتهای پیام/ک