اخبار منتشره در خصوص آزار جنسی بازداشت‌شدگان کذب محض است
ساعت ۱۱:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: سخنگوی هیئت رسیدگی به بازداشت‌های اخیر در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، اخبار منتشر شده درباره آزار جنسی بازداشت شدگان را کذب محض دانست.


پرویز سروری سخنگوی هیئت رسیدگی به بازداشت‌های اخیر در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: خبری که به نقل از یکی از اعضای کمیته ویژه مجلس و در رابطه با موضوع آزار جنسی بازداشت‌شدگان منتشر شده کذب محض است و من به عنوان سخنگوی این هیئت که در جریان کلیه گزارشات و مطالب مربوط به این موضوع قرار دارم، تاکنون هیچ موردی که دلالت بر آزار جنسی بازداشت شدگان باشد ندیدم و بی‌اعتباری مواردی که تاکنون مطرح شده نیز اثبات گردیده است.
سروری خاطرنشان کرد: کمیته ویژه مجلس آماده پذیرش هر گونه موردی در این رابطه و رسیدگی به آن بوده و هست اما خبری که به نقل از یکی از اعضای این کمیته مطرح شده است کاملا کذب محض می‌باشد.
وی با بیان اینکه ما نسبت به انتشار چنین گزارش‌های بی‌پایه و اساس که مطرح کننده آن هم نامشخص است و تحت عنوان مجعول یکی از اعضای کمیته ویژه عنوان می‌شود معترض هستیم، افزود: معتقدیم چنین مطالبی در جهت التهاب‌آفرینی و جابجایی مطالب اصلی و فرعی مطرح می‌شود.
رییس کمیته ویژه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من تاکنون از هیچیک از اعضای این کمیته چنین موضوعی را نشنیدم و از سایت خبری که این خبر را منتشر کرده می‌خواهیم تا نام فرد مصاحبه‌ شونده را صریحا مشخص کند و اگر مستنداتی دارد ارائه دهد.
سروری خاطرنشان کرد: کمیته ویژه مجلس سخنگو دارد و افرادی که باید موضوعات را مطرح کنند نیز در جلسات این کمیته مشخص شدند و توقع نیست که با انتشار چنین گزارش‌های بی‌پایه و اساسی موجبات تشویش اذهان عمومی و التهاب در جامعه را بوجود بیاورند.
انتهای پیام/