تابلوی پیشنهادی استاد مطهری برای تشکیلات راه سبز!
ساعت ۸:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۳ : توسط : حسینی

عضو گروهک ادوار تحکیم با اشاره به اینکه رنگ سبز در ایران نشان سیادت و ارادت به اهل بیت بود، تاکید کرد رنگ سبز پس از 22خرداد (انتخابات) دیگر بار و نشان مذهبی ندارد.
سایت ضدانقلابی خبرنامه امیرکبیر به قلم «ب-م» می نویسد: رنگ سبز در میان مسلمانان از قداستی خاص برخوردار است. سادات و علویان در طول تاریخ دارای نمادها و شعارهایی بوده اند که با آنها شناخته می شدند. رنگ سبز یکی از این نمادهاست. تا پیش از جنبش سبز، این رنگ همان بار مذهبی و معنوی را در میان معتقدین بر دوش می کشید. آقای موسوی به دلیل سیادت، رنگ سبز را رنگ تبلیغاتی خود برگزید اما پس از انتخابات رنگ سبز از صبغه و معنای مذهبی خارج شد. بسیاری از کسانی که علقه ها و وابستگی های مذهبی ندارند و همچنین کسانی که خواهان عدم مداخله دین در سیاست هستند نیز از این رنگ استفاده می کنند.
این عنصر لائیک افزود: «فرو کاستن رنگ سبز به یک باور مذهبی و عقیدتی، دور کردن جنبش از مسیر اصلی است».
انتخاب رنگ شیوه ای است که در کودتاهای شبه انقلاب مخملین از سوی آمریکایی ها به همدستان خود در کشورهای رقیب توصیه شده است. به همین دلیل هم جریان نفاق جدید در همراهی با آمریکا تلاش کرد پروژه انقلاب های رنگی را در ایران بازتولید کند و برای موفقیت پروژه، رنگ سبز را که در نگاه ملت ایران رنگ مقدس مذهبی بود انتخاب کرد. این در حالی بود که جریان یاد شده یا اساسا از مذهب و مرام علوی روی برگردانده بود یا اینکه در دوران حضور خود در مجلس زمینه را برای میدانداری جریان های لائیک و ضد دین یا قائل به جدایی دین و سیاست فراهم کرده بود.
سوء استفاده از سیادت موسوی برای کتمان انحراف و آلت دستی وی، پیش از این در انتخابات خرداد سال 76 نیز سابقه داشت آنجا که منافقین جدید برای تبلیغ خاتمی، به جای سردادن شعارهای ضدانقلابی و ضد دینی که بعدها قرار بود پیشه خود سازند، بر سیادت خاتمی متمرکز شده و در تبلیغات خود شعار می دادند « سلام بر 3سید فاطمی، خمینی و خامنه ای، خاتمی».
البته سوء استفاده از مقدسات ملت ایران نظیر رنگ سبز و سیادت به سرعت رنگ باخت و ماهیت واقعی منافقین آشکار شد اما باید به این عناصر فرصت طلب همان کلام حکیمانه شهید مطهری را یادآور شد که خطاب به گروهک های مارکسیستی از جمله گروهک منافقین فرموده بود «شما که ادعاهای مارکسیستی و ضددینی دارید و علیه حضرت امام موضع می گیرید، بروید در تظاهرات خود عکس لنین و مارکس و استالین را سر دست بگیرید، چرا عکس حضرت امام خمینی را به دست می گیرید و مردم را فریب می دهید.»
حالا هم به عناصر لائیک و منافق از فرقه ها و تیره های مختلف (از تروریست های منافقین گرفته تا نهضت آزادی و جبهه ملی و سلطنت طلبان و منافقین جدید و...) باید گفت چرا بازی با مقدسات مردم و اعتبار دین و خط امام؟ بروید پرچم آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی را به عنوان علم خود انتخاب کنید یا عکس بوش و اوباما و گوردون براون و شیمون پرز و نتانیاهو را سر دست بگیرید!
ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که شماری از عناصر وابسته به گروهک ادوار تحکیم و برخی عناصر نفوذی در دفتر تحکیم، جزو اغتشاشگرانی هستند که بازداشت شده اند.