یکی از مجروحان حوادث اخیر در دادگاه: از حقوق شخصی خود گذشت می‌کنم
ساعت ٧:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: یکی از مجروحان حوادث اخیر اظهار داشت: بنده از حق شخصی خود و همسر و فرزندم که دچار مشکلات روحی شده‌اند و این مشکلات در زندگی ما نیز تسری یافته گذشته کرده و موضوع را به قانون می‌سپارم.


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در پایان جلسه چهارم دادگاه رسیدگی به پرونده متهمین اغتشاشات اخیر، قاسمی یکی از مجروحین حوادث پس از انتخابات در خصوص ضرب و شتم خود در خیابان آزادی، اظهار داشت: بنده وقتی به همراه همسر و فرزندم در خیابان آزادی بودیم با مسدود شدن مسیر مواجه شدیم و وقتی برای باز کردن مسیر پیاده شدم، به خاطر داشتن محاسن و محجبه بودن همسرم به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه سر و صورت مجروح شدم.
وی با بیان اینکه فرهنگ حاکم بر جامعه ما فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: بنده از حق شخصی خود و همسر و فرزندم که دچار مشکلات روحی شده‌اند و این مشکلات در زندگی ما نیز تسری یافته گذشته کرده و موضوع را به قانون می‌سپارم.
قاسمی با بیان اینکه من به فرهنگ ایثار و شهادت در کشور معتقد هستم و نگرانی از کشته شدن در راه آرمانی‌ها دارنم، خاطر نشان کرد: بنده به نمایندگی از تمام ملت ایران اینجا حاضر شده و از حقوق آنها دفاع می‌کنم و این طور نیست که تنها به دفاع از حقوق خود بپردازم.
وی در انتها عکس‌های خود را در هنگام ضرب و شتم به حاضران نشان داد و گفت: این یک معجزه بود که در این حادثه زنده ماندم.
انتهای پیام/