صهیونیست‌ها با افسانه تقلب در پی تحقق سرنگونی دولت ایران بودند
ساعت ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۳ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نویسنده، تحلیلگر و صهیونیسم‌پژوه مصری گفت که دشمنان ایران با تبلیغ این افسانه که تقلب بزرگی در انتخابات صورت پذیرفته است به دنبال تحقق آرزوی دیرینه خود در سرنگونی دولت ایران بودند.


"محمد حجازی "، نویسنده و تحلیلگر و صهیونیسم‌پژوه مصری در مصاحبه با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری فارس درباره انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت: هیچ تردیدی وجود ندارد که انتخابات اخیر در ایران تا آنجایی که می‌توانست عادلانه و پاک بوده است. حضور گسترده ایرانیان در انتخابات گواه ماندگاری‌ است که مردم ایران به بلوغ سیاسی رسیده‌اند و به عادلانه بودن انتخابات ایمان داشتند. نتایجی که از این انتخابات حاصل شد در راستای همان چیزی بود که ناظران انتظار آن را داشتند. رئیس جمهور "احمدی‌نژاد " انتخاب اکثریت بود. وی نماینده قشر کم درآمد جامعه بوده و عملکرد احمدی‌نژاد در دوره نخست ریاست‌جمهوری، وی را برای پیروزی در دور دوم عزیزتر کرد.
وی افزود: میانگین قشر کارگر ایران از نظر سیاسی درباره خطرات دشمنان ایران هوشیار هستند. مردم به راحتی می‌توانند عملکردهای شجاعانه آقای احمدی‌نژاد و استواری وی دربرابر تهدیدات پر سروصدا آمریکایی‌ها و قائم مقام شیطانی‌اش یعنی اسرائیل را ارزیابی کنند.
این گونه اقدامات نه تنها مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته بود بلکه توجه بسیاری از ناظران در خارج از ایران را نیز جلب کرده بود.
محمد حجازی ادامه داد: اما درباره ناآرامی‌های بعد از انتخابات ریاست جمهوری، ناظران سیاسی تعدادی از تحلیل‌ها با توجه به اردوگاهی [جریان سیاسی] که به آن تعلق داشته‌اند ارائه کرده‌اند.
وی تاکید کرد: دشمنان ایران این افسانه را تبلیغ کردند که تقلب بزرگی در نتایج انتخابات صورت پذیرفته است. حقیقت موضوعی که بعدها دروغ بودن آن مشخص شد. سرویس‌های جاسوسی دشمنان ایران با سامانه‌های ارتباطاتی به دروغ و زودهنگام پیروزی آقای موسوی را اعلام کردند. اما بعد از آنکه نتایج واقعی مدتی بعد آشکار شد طرفداران آقای موسوی عصبانی شده و به اشتباه باور کردند که در نتایج انتخابات تقلب صورت گرفته است. خشم و عصبانیت آنها که به بیرون تخلیه شد در صورتی توجیه پذیر بود که تقلب به صورت واقعی صورت می‌پذیرفت.
این صهیونیست‌پژوه در ادامه این مصاحبه تاکید کرد: اما آشوب‌هایی که با ناآرامی‌هایی همراه بود بعد از آنکه حقایق واضح شد فروکش کرد. تصویر فتنه انگیز آشوب‌ها که به طور گسترده‌ای توسط رسانه‌های وسیع صهیونیست‌ جهانی مخابره می‌شد منادی آن چیزی بود که صهیونیست‌ها آرزوی آن را داشتند.
آنها معتقد بودند که این موضوع برای آمریکایی‌ها ممکن شده است که با حمله به ایران به تغییر نظام بپردازند. همان شیوه‌ای که در عراق به کار بردند.
آنها همچنین آرزو داشتند که تبلیغات متمرکز آنها و پیگیری ناآرامی‌ها می‌تواند به بی‌ثباتی ایران منتهی شده و سیستمی را بر سر قدرت آورد که دشمنان را خشنود کند همانند سیستم‌های فاسد و ناشایسته‌ای که هم اکنون در برخی کشورهای عربی حکمفرما هستند.
این تحلیلگر مصری گفت: جوانان ایرانی بدانند که تمایل آنها برای جامعه‌ای بازتر نباید بر سیاست‌های استوار دولت کنونی غالب شود آنجایی که باید متمرکز شد تا در برابر تهدیدات جدی و واقعی مطرح شده توسط دشمنان ایران نظیر آمریکا، انگلیس و تعدادی از کشورهای اروپایی که صهیونیست‌ها بر آنها حکمرانی می‌کنند آماده شد.
تهدیدات این قدرت‌ها علیه تمامی کشورهای مسلمان مطرح است. ایران تقریبا تنها قدرتی در جهان اسلام است که دولتی ندارد که چاپلوس صهیونیست‌ها باشد.
نسل جوان ایران باید به رئیس جمهورشان افتخار کنند. وی شخصی عملگرا، دانش‌آموخته و ساده زیست است که برای مردمش کار می‌کند.احمدی‌نژاد مورد تنفر تمامی سران کشورهایی است که توسط دشمنان بشریت هدایت می‌شوند. آنها می‌دانند که نمی‌توانند وی را بخرند.
مردم ایران باید به مصر بنگرند تا به سرنوشت گرداب‌مانندی که آمریکا و دیگر دشمنان ایران برای آنها می‌خواهند پی ببرند.
اقدامات توطئه‌گرانه آمریکا در آمریکای لاتین طی سال‌های گذشته شواهدی است که به خوبی ثبت شده است. الگویی که در ایران استفاده شد تفاوت چندانی با آن چیزی که در هائیتی یا ونزوئلا روی داد نداشته است.
سازمان جاسوسی آمریکا "سیا " بیشترین‌ترین حد گستاخی و بی عدالتی در دخالت در امور دیگر کشورها را انجام داده است.
شکی وجود ندارد که سرویس‌های جاسوسی دشمنان ایران با کمک رسانه‌های الکترونیکی و مرزهای پر منفذ با عراق در امور ایران دخالت کردند به خصوص بخش‌هایی از مرزهای ایران که با شمال عراق همسایه است، جایی که کردهای تحت کنترل اسرائیلی‌ها قرار دارند.
محمد حجازی تصریح کرد: نخبگان ایران، به خصوص جوانان تحصیل‌کرده باید به این موضوع برسند که دشمن واقعی آنها آمریکا است. تصویری نادرست از "دمکراسی و آزادی " آمریکایی نباید آنها را فریب دهد. آنها باید به نمونه‌هایی در نزدیکی‌های خود بنگرند، باید به عراق و افغانستان نگاه کنند.
آمریکا و پیروانش اساسا سیستم‌های دیکتاتوری هستند که تحت لوای صهیونیست بین‌الملل تغییر قیافه داده‌اند.
حجازی که در زمینه هولوکاست تحقیقات فراوانی انجام داده است گفت: آخرین دلیل بر دیکتاتوری بودن این حکومت‌ها زندانی کردن دکتر "فردریک توبن " در استرالیا بوده است. وی تنها به این دلیل زندانی شده است که درباره "هولوکاست یهودیان " ابراز عقیده کرده و اعلام کرده که این رویداد هرگز اتفاق نیفتاده است.
وی در پایان گفت: من معتقدم که ایران به مسیر کامیابی خود با مردم خویش ادامه خواهد داد. فاصله بین فقیر و غنی باید کاهش یابد و قشر متوسط جامعه باید افزایش یابد. امروزه صهیونیست‌ها با هدف زدودن قشر متوسط جوامع در اقصی نقاط جهان درحال فعالیت هستند. آنها این گونه اقدامات را با هدف تسهیل سلطه عوامل صهیونیست‌های در قدرت انجام می‌دهند.
قشر متوسط ستون استواری برای تعادل جوامع سالم است.ثروتمندان مشغول خواسته‌های خودخواهانه هستند و فقیران نیز به شدت مشغول زندگی روزمره خود هستند. بار مسئولیت بر دوش قشر متوسط است. آنها باید راه‌حل‌هایی برای تمامی معضلات ملی و اجتماعی خود پیدا کنند.
انتهای پیام/