منافق تروریست: کروبی از منتظری عذرخواهی کند!
ساعت ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢ : توسط : حسینی

یک عضو گروهک تروریستی منافقین در فاصله 3 ماه، دو نامه تحقیرآمیز خطاب به کروبی نوشت. ایرج مصداقی در نامه دوم که به تازگی نوشته با تمجید از شایعه پراکنی سخیف کروبی علیه نظام می نویسد: وقتی آیت الله منتظری رو در روی ]امام[ خمینی ایستاد یکی از کسانی که در برکناری او پیشقدم شد، شما بودید. نمی خواهم گذشته را به رخ تان بکشم. آفتاب عمر شما لب بام است. در روزهای اخیر شما بارقه ای از خود نشان دادید. نامه به او بنویسید و عذرخواهی کنید. منتظری وقتی در مقابل امام و استادش ایستاد، از امروز شما جوانتر اما عاقل تر و پخته تر بود. گرچه کارهای مثبتی در این 2 ماه انجام داده اید اما کافی نیست. شما باید حساب خود را از 30سال عملکرد نظام جدا کنید.
منافق تروریست یاد شده اردیبهشت ماه گذشته در مقاله ای تاکید کرده بود: اجازه ندهیم قاتلانی نظیر کروبی و موسوی لباس اصلاح طلبی به تن کنند و از حقوق بشر دم بزنند. تلاش می شود تا کروبی را به عنوان نمادی برای دفاع از حقوق بشر در جامعه بیندازند. وای بر ما که پرچمدار حقوق بشرمان کروبی باشد. کسانی که این سیاست را دنبال می کنند به عمد خود را به فراموشی زده و حقایق را کتمان می کنند.
وی در این تحلیل همچنین به نقل مقاله چندی پیش ابطحی نوشته بود: کروبی حتی وقتی در درون جبهه چپ نیز قرار بود طردی صورت گیرد باز هم جلوتر از دیگران قرار داشت. اوج این پیشتازی را در نگارش نامه تاریخی کروبی به امام جمارانی و سید حمید روحانی به آیت الله منتظری می توان ردیابی کرد. کروبی و بنیانگذاران مجمع بیشترین نقش را در برکناری آیت الله منتظری از قائم مقامی رهبری هستند و اتفاقا پس از برکناری هم ول کن ماجرا نبودند و به مصاحبه های مطبوعاتی دست زده و در دانشگاهها میزگرد می گذاشتند.
مصداقی آنگاه به نقل از نامه 29 بهمن کروبی و 2 تن دیگر به منتظری در تاریخ بهمن 67 آورده بود: «شما همیشه در برخورد با مسئولان و مقامات قضایی از عفو زندانیان گروهکی سخن می گویید و آزادی آنان را می خواهید. با وجود آن که بارها برای شما ثابت شده است که بسیاری از آنان به سبب اصرار و پافشاری شما مورد عفو قرار گرفتند و آزاد شدند و با شناسایی بیشتر از پاسداران و بسیجیان دست به آدمکشی و ترور زده و خون عزیزان ما را ریختند. لیکن هرگز این گونه رویدادها در موضع شما در پشتیبانی از زندانیان گروهکی تغییری پدید نیاورده است.»
گفتنی است این عنصر منافق تروریست که مدت ها در زندان بوده و سپس از کشور گریخته در میان هم طیفان خود به عنوان عنصری مذبذب و غیرقابل اعتماد شناخته می شود و لحن منافقانه و در عین حال تحقیرآمیز وی نسبت به کروبی طی 2 تحلیل در فاصله سه ماه عبرت آموز است. منافقین تروریست و سایر گروهک های نفاق از ماجرای برکناری منتظری از قائم مقامی رهبری به عنوان یک عقده بزرگ و دردناک یاد می کنند. آنها خیال می کردند با نفوذی که دربیت این عنصر لجوج ساده لوح دارند، می توانند کار جمهوری اسلامی را یکسره کنند اما برکناری وی همه نقشه هایشان را به هم ریخت