چاقوکشی؟ پس خیلی روشنفکری!
ساعت ۱٠:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢ : توسط : حسینی

بگومگوی تند و توهین آمیز اکبر گاف روزنامه نگار زنجیره ای مقیم خارج با برخی عناصر ضدانقلاب باعث شد یک سایت ضدانقلابی، وی را چاقوکش خطاب کند. اکبر گاف در ونکوور و در یک محفل ضدانقلابی مشغول سخنرانی بوده که یکی از حضار سوابق وی و نوسان در عقایدش را به چالش کشید. او هم عصبانی شده و بد و بیراه نثار فرد معترض کرد.
سایت سکولاریسم نو که ماجرا را روایت کرده، می نویسد: این آقا می گوید چاقوکشی؟ چاقو می کشم. هر گونه مشروعیت سیاسی در وهله اول مشروعیتی اخلاقی است. مشروعیت سیاسی موسوی، کروبی، گنجی و مخملباف و سایر دست اندرکاران و نمایندگان جنبش سبز باید از چارچوب رفتارهای فردی آنان سنجیده شود. می توان در عمق وجود خود لات بی سروپا بود و از فوکو، پوپر، هایدگر، گاندی و ماندلا کد پشت کد آورد! چهل درصد اعضای سازمان مخوف اس اس در آلمان نازی تحصیلات عالی دانشگاهی داشتند. اینها کسی را شایسته رهبری نمی کند. آنچه مهم است، انسانیت است.
جمع شدن شماری از عناصر تندرو با سوابق افراطی در پوشش مبارزه علیه جمهوری اسلامی در حالی است که در میان آنها شماری از وابستگان به گروهک های منافقین، سلطنت طلبان حامی دیکتاتوری و طیفی از عناصر لمپن تندخو و تلون مزاج دیده می شود و به همین دلیل هم از دید ناظران بی طرف اطلاق عناوین دموکرات، فعال مدنی، روشنفکر و آزادیخواه به آنها بیشتر به طنز و هجو می ماند.