با عملیات ویژه سپاه پاسداران 26 نفر از اشرار گروهک پژاک و کومله به هلاکت رسیدند
ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢ : توسط : حسینی

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که با انجام عملیات تعقیب و انهدام گروهک های ضد انقلاب در شمال غرب کشور، ضربه مهلکی به گروهک های پژاک، کومله و دموکرات وارد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه، سردار« محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه در این باره اظهار داشت: نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه حمزه سید الشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی یک سلسله عملیات های خاص و هوشمندانه در راستای ماموریت خود در تامین امنیت عمومی مردم استانهای آذربایجان غربی و کردستان و پاکسازی منطقه از لوث وجود ضد انقلاب و گروهک های تروریستی تعداد 26 تن از عوامل و عناصر گروهک های مزدور را به هلاکت رساندند.
وی افزود: پاسداران انقلاب اسلامی برای انجام ماموریت های خطیر خود در تامین امنیت منطقه و تامین آسایش و آرامش مردم عزیز و ولایتمدار استانهای شمالغرب کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با هر گونه عوامل ناامنی که از سوی ضد انقلاب داخلی و خارجی بخواهد امنیت شهروندان و ساکنین این مناطق را سلب نماید با قاطعیت برخورد خواهند کرد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به تعامل و همکاری اطلاعاتی مردم با نیروهای نظامی و امنیتی منطقه تاکید کرد: ضد انقلاب و گروهک های تروریستی باید بدانند در هیچ نقطه از کشور بویژه در مناطق غرب و شمالغرب کشور نقطه امنی نخواهند داشت و هرگونه تحرک و رفتار آنان توسط مردم و نیروهای نظامی و امنیتی منطقه رصد و با آنان به شدت برخورد خواهد شد.
سردار پاکپور با اشاره به تاکتیک های هوشمندانه و سرعت عمل یگانهای عمل کننده دربرخورد با تروریست ها تصریح کرد: با الطاف خداوندی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) در این عملیات موفق، به هیچ یک از رزمندگان سپاه پاسداران آسیبی وارد نیامد.
وی با تجلیل از مردم غیور شمال غرب کشور تصریح کرد: مردمان شجاع و غیرتمند و دین مدار این خطه از میهن اسلامی در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره حافظ امنیت و ثبات پایدار بوده اند و با حمایت و همکاری با نیروهای مسلح توطئه ها و فتنه های اشرار، ضد انقلاب و تروریست های وابسته به بیگانگان را دفع کرده و منطقه را از لوث وجود آنان پاک ساخته اند.
سردار پاکپور در پایان به سرکرده های گروهک های ضد انقلاب و تروریستی که در صدد ایجاد ناامنی در نقاط مرزی ایران هستند هشدار داد امیدواریم آنان از ضربه اخیر و ضربات مرگباری که در طول سه دهه گذشته از فرزندان ملت ایران و حافظان امنیت کشور متحمل شده اند، عبرت بگیرند.