روزنامه سوری الثوره: احمدی نژاد در صیانت از انقلاب اسلامی موفق شد
ساعت ٧:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢ : توسط : حسینی
دمشق –روزنامه "الثوره" نوشت: "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری اسلامی ایران با حمایت گسترده مردم ایران در زمینه صیانت از انقلاب اسلامی موفق شد.

این روزنامه سوری در شماره روز دوشنبه خود افزود: احمدی نژاد با شجاعت و حکمت بحران بعد از انتخابات ریاست جمهوری را حل کرد.
الثوره نوشت: محاکمه عاملان اغتشاشات اخیر ایران، حجم مداخله غرب و صهیونیسم و همچنین وابستگی عاملان این اغتشاشات به غرب به ویژه آمریکا و اسراییل را آشکار ساخت.
روزنامه سوری افزود: پیروزی احمدی نژاد در انتخاباتی سالم و شفاف و با اکثریت آراء باعث تقویت قدرت و جایگاه منطقه ای و بین المللی ایران و خشم غرب و اسراییل شد
الثوره در خصوص برنامه هسته ای ایران هم نوشت:، جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده که برنامه هسته ای تهران بر اساس قواعد بین المللی بوده و آماده گفت وگو با طرفهای غربی بر اساس رعایت حقوق متقابل است.
روزنامه سوری افزود: این در حالی است که غرب و به ویژه آمریکا در قبال هر گونه تجاوزگری اسراییل سکوت اختیار کرده و حتی در تهیه سلاح هسته ای اسراییل نیز به آن رژیم کمک کرده اند.
الثوره در خاتمه نوشت: در انتخابات اخیر ایران اراده مردمی پیروز شد و این کشور با آرامش فرصت را از همه دشمنان داخلی، بین المللی و منطقه ای گرفت و قویتر از هر زمان دیگر از این بحران خارج شد.