تعدادی از نمایندگان مجلس با رئیس‌جمهور دیدار می‌کنند
ساعت ۱٢:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: امشب تعدادی از نمایندگان برای آشنایی بیشتر با وزرای پیشنهادی احمدی‌نژاد با رئیس‌جمهور دیدار خواهند کرد.


ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: رئیس‌جمهور برای تعامل بیشتر بین دولت و مجلس و برای معرفی بیشتر وزرای پیشنهادی خود امشب با نمایندگان دیدار می‌کند.
وی همچنین با بیان اینکه جو بسیار صمیمانه و خوبی در این دیدار حاکم است، تصریح کرد: در این دیدار نمایندگان اگر سؤالاتی را در خصوص وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور داشته باشند می‌توانند مطرح کنند تا رئیس‌جمهور به سؤالات آنان پاسخ دهد.
این نماینده مجلس با بیان اینکه این دیدار در نهاد ریاست جمهوری انجام می‌شود، ابراز داشت: طی سه روز نمایندگان می‌توانند با رئیس‌جمهور برای آشنایی بیشتر با وزرای پیشنهادی کابینه دهم دیدار و گفتگو کنند که روز گذشته نیز تعدادی از نمایندگان با احمدی‌نژاد ملاقات داشتند و فردا دوشنبه نیز می‌توانند برای طرح سؤالات خود از کابینه پیشنهادی به نهاد ریاست جمهوری بروند و با رئیس جمهور دیدار داشته باشند.
انتهای پیام/ر