برخی عناصر روزنامه های زنجیره ای باید محاکمه شوند
ساعت ۳:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱ : توسط : حسینی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بار رد ادعای روزنامه اعتماد درباره طلب حلالیتش از برخی مدعیان اصلاح طلبی و قلم بدستان روزنامه های زنجیره ای تاکید کرد نه تنها از آنها حلالیت نطلبیده ام بلکه معتقدم برخی از آنان باید محاکمه شوند.
محمدحسین صفارهرندی مطلب فوق را در پی تحریف سخنانش از سوی روزنامه اعتماد بیان کرد.
روزنامه زنجیره ای اعتماد به مدیر مسئولی الیاس حضرتی (رئیس ستاد انتخاباتی کروبی در تهران) اخیرا در یکی از ویژه نامه های خود با تحریف آشکار سخنان وزیر ارشاد مدعی شده بود که هرندی طی سخنانی در یک مراسم از اهالی فرهنگ و روزنامه نگاران مدعی اصلاح طلبی، طلب حلالیت کرده است. روزنامه مذکور حتی به این حد نیز بسنده نکرده و براساس این داستان پردازی خود به سراغ برخی عناصر بدسابقه روزنامه های زنجیره ای نظیر محمود شمس که به مهره کار چاق کن مدعیان اصلاح طلبی و رابط مالی این جریان با محافل آمریکایی مشهور است رفته و از آنها پرسیده آیا هرندی را حلال می کنند؟!
این در حالی است که صفارهرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگویی با تکذیب ادعای مطرح شده در ویژه نامه روزنامه اعتماد خطاب به تحریف کنندگان و عناصر مزدور روزنامه های زنجیره ای گفت: طبق سنت، بنده در پایان چهار سال فعالیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از همکاران و دوستان خود بابت چهار سال تلاش صادقانه تشکر کرده و به خاطر قصورهایم از آنان حلالیت طلبیدم نه از شما!
وی در ادامه با لحنی طنزآلود خطاب به برخی مدعیان اصلاح طلبی و قلم به دستان روزنامه های زنجیره ای گفت: اگر بنا به حلالیت طلبیدن باشد نه تنها از شما حلالیت نطلبیده ام بلکه معتقدم برخی از شما باید محاکمه شوید.